Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Barcelona vs Real Madrid ennustusvihjed

Copa Del Rey loosiratas paigutas kaks igipõlist rivaali juba poolfinaaliks kokku ning see toob jalgpallisõpradele kolmapäeva õhtusse ajaloo 239. El Clasico. Edasi pääseb parem meeskond kahe mängu kokkuvõttes. Esimene kohtumine peetakse Barcelona legendaarsel kodustaadionil Camp Noul.

El Clasico läbi aegade resultatiivseim mängija Lionel Messi hankis viimases koduliiga kohtumises Valencia vastu kerge vigastuse ning arvestades Barcelona rasket veebruari mängudegraafikut, siis ei ole tema osalemine täiesti kindel, kuid viimase otsuse teeb staarmängija vahetult enne mängu.


FC Barcelona vs. Real Madrid
Kolmapäev, 4. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: Setanta Sport

Ennustusvihjed
Barcelona võit 1.75  @ Coolbet
Real Madrid ei löö väravat 3.05 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Barcelona 5:1!
  • Barcelona on Copa Del Rey võitnud viimasel neljal korral.
  • Real Madrid on võitnud oma viimased 5 kohtumist ning löönud neis kokku 16 väravat.

Copa Del Rey poolfinaalis näitas Barcelona, milleks nad ka tippmeeskondade vastu koduväljakul võimelised on, kui Sevilla alistati lausa 6:1. Real Madrid on küll uue aasta sees peale kohutavat hooaja algust tasapisi kosunud, kuid Camp Noul Barcelonaga võrdselt mängimiseks neil hetkel tõenäoliselt rammu ei jagu.

Kateloonia klubi on koduväljakul kaotanud sel hooajal vaid ühe kohtumise. Seejuures on mängitud väga kvaliteetsete meeskondadega. Oktoobri kuus võeti selle sama Real Madridi üle 5:1 võit ning tõestati, kes domineerib sel aastal Hispaania jalgpalli. Pall on küll ümmargune ning statistika on kõige suurem vale, kuid kindlasti tasub seekord panustada just Barcelona võidule.

Teise panusena leiab väärtust valikus, et Real Madrid jääb kohtumises üldse nulli peale. Barcelona väravapostide vahel oleks alustanud nende teine number, kuid tema vigastuse tõttu pannakse algkkoosseisu siiski põhiväravavaht Ter Stegen. Barcelona ei ole just parim kaitsetiim, kuid karikasarja esimeses kohtumises on eriline rõhk kodumeeskonna kaitsel, et vastane ei saavutaks võõrsil löödud väravatega väikest eelist korduskohtumiseks.

Meie valikud:

  • Barcelona võit (1.75 @ Coolbet)
  • Real Madrid ei löö väravat (3.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 61€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds