Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Crystal Palace ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas leiab neljapäeval aset vaid üks kohtumine. Londoni siseasjas võtavad omavahel mõõtu Arsenal ja Crystal Palace. Kas Arteta hoolealused suudavad võidukat seeriat jätkata?


Arsenal vs. Crystal Palace

Neljapäev 14. Jaanuar 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: Tv3 Sport

Crystal Palace või viik (2.55 @ Coolbet)

Kokku alla 2.5 värava (2.00 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on lõppenud viigiga.
  • Arsenali osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud vaid 2.3 väravat, Crystal Palace´i sama näitaja on 3.
  • Crystal Palace pole suutnud tänavu võõrsil kohtumistes teha ühtegi nullimängu.

Londoni Arsenal on hetkel 23 punktiga Inglismaa kõrgliiga üheteistkümnes meeskond. Viimased kolm kohtumist on võidetud ja viimase viie vooru lõikes on tegemist lausa terve liiga paremuselt neljanda meeskonnaga.

Crystal Palace on teeninud vaid ühe punkti vähem ning hoiab 13-ndat positsiooni. Viimase viie vooruga on teenitud vaid üks võit ja see saadi üle tabeli viimase meeskonna Sheffield Unitedi.

Arsenalil on viimastes kohtumistes tänase vastasega rohkelt probleeme tekkinud. Lausa viimases neljas omavahelises kohtumises pole suudetud Crystal Palace´t alistada. Tulemusteks kolm viiki ja korra võitis hoopis Palace.

Kodumeeskonna poolelt on lõpuks mängukõlbulik nende viimase aja suurim täiendus Thomas Partey. Raske öelda, kas ghanalane pääseb ka kohe algkoosseisu. Pigem mitte. Ainus puuduja peaks olema noor ründaja Martinelli.

Crystal Palace´i read on hõredamad. Tõenäoliselt jääb eemale umbes 5-7 mängijat. Nende seas ka näiteks Schlupp, Sakho ja Kelly.

Esimene panus – Crystal Palace´i võit või viik. Päris hea koefitsient antud valikule. Crystal Palace on üks nendest meeskondadest, kes suudab autsaiderina favoriitide elu väga raskeks teha. Sel hooajal on näiteks võidetud Manchester Unitedit ning viigistatud Leicesteri ja Tottenhamiga. Tõe huvides tuleb ära mainida, et Liverpooli vastu laguneti ja kaotati 0:7.

Arsenal tuleb kohtumisele küll kolme võidu pealt, kuid kui kaalukad need võidud ikkagist on? Chelsea vastu tubli saavutus, kuid kaks ülejäänud triumfi on üle West Bromi ja Brightoni. Viimases kohtumises West Bromi vastu oli mängupilt päris hea, kuid see võis olla ka ühekordne sähvatus. Kindlasti on Arsenal kohtumise favoriit, kuid mite nii kindel, kui kihlveokontorid seda kajastavad. Head eeldused ka viigiks.

Teine panus – kokku alla 2.5 värava. Keskmiselt on Arsenali kohtumistes tänavu üsna vähe skooritud. Vaid Burnley ja Sheffieldi kohtumistes on seda tehtud veel vähem. Tõenäoliselt lüüakse ka selles kohtumises maksimaalselt 2-3 väravat. Arvestades üldist iseloomu Premier League´s siis tundub, et pigem on kohtumised erinevatel põhjustel tavapärasest madalama skooriga ja seetõttu ennustaks, et ka antud kohtumine ei ole erandiks.

Lõpptulemuse ennustus Arsenal 1:1 Crystal Palace.

Meie valikud:

  • Crystal Palace või viik (2.55 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (2.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 41€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds