Jälgi meid

Ennustusvihjed

Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors ennustusvihjed

Ida-konverentsi finaalseeria esimene kohtumine. Võib öelda, et finaali jõudsid õiged meeskonnad, sest tegemist on põhiturniiri esimese ja teise meeskonnaga. Bucks alistas eelmises ringis üllatavalt kergelt Boston Celticsi 4-1. Raptorsil läks raskemalt. Seitsmendas ja otsustavas kohtumises kindlustas Kawhi Leonardi kellavise Toronto klubile 4:3 võidu üle Philadelphia 76ersi.


 Bucks vs. Raptors
Neljapäev, 16. mai 2019
Mäng algab: 03:30
Ülekanne: League pass

Kokku alla 218 punkti (1.92 @ Coolbet)
2. veerandaeg Toronto Raptors AH+1.5 (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril jäi omavaheliste mängude saldoks 3-1 Bucksi kasuks.
  • Milwaukee Bucks on play-offis visanud keskmiselt 117 ning Raptors 104 punkti mängus.
  • Kodumeeskond teenib ühe mängu kohta keskmiselt seitse vabaviset rohkem kui Raptors.

Kuna Bucksi viimane ring kujunes vaid viiemänguliseks, siis neil on Raptorsi ees kohe üks suur eelis – neli lisapuhkepäeva. Arvestades NBA rasket mängude graafikut ja pikka hooaega, siis ei tasu sellist boonust alahinnata.

Leiame, et antud kohtumine tuleb üsna madala skooriga. Esiteks kohtuvad kaks play-offi parima kaitsereitinguga meeskonda. Raptors on näiteks kaheteist viimase kohtumise jooksul lausa üheksal korral suutnud vastase alla saja punkti peal hoida.

Teiseks on tegemist ikkagist konverentsi finaalseeria esimese kohtumisega, mis on mõlemale meeskonnale ülimalt tähtis. Pinged on juba üsna laes ning see mõjutab ka mängupilti. Bucksi meestest on vaid mõnel üksikul kogemus nii kõrges mängus osaleda.

Kolmandaks – Bucksi kahe eelneva seeria jooksul on olnud kõige madalama skooriga just esimesed kohtumised nagu antud kohtumine samuti on. See taaskord näitab, et just esimene kohtumine on koduväljakul mängivale meeskonnale ülimalt tähtis, et ei antaks koduväljakueelist käest ära. Teiselt poolt harjutakse ka uue vastasega ning ei tunta ennast veel mugavalt.

Meie teine vihje oleks, et teist veerandaega ei suuda Bucks vähemalt kahe punktiga võita. Seda põhjusel, et teisel veerandajal kasutatakse NBA-s üldiselt üsna palju pingimängijaid. Nii ka Milwaukee Bucks. Toronto Raptors mängib aga väga väikese rotatsiooniga. Viimases kohtumises kasutati terve kohtumise jooksul vaid seitset meest. Ehk puhtalt tänu kvaliteetsemale koosseisule peaks suutma Raptors teisel veerandajal olema domineerivam pool.

Ennustame seisuks 108-95.

Meie valikud:

  • Kokku alla 218 punkti (1.92 @ Coolbet)
  • 2.veerandaeg Toronto Raptors AH+1.5 (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds