Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers ennustusvihjed

NBA play-off on jõudnud konverentsi finaalideni ehk sõelale on jäänud veel neli klubi. Ots tehakse lahti lääne-konverentsis, kus kohtuvad omavahel eelmise aasta meister Warriors ning 20 aasta järel taas nelja parima hulka jõudnud Portland Trail Blazers.


 Warriors vs. Portland
Kolmapäev, 15. mai 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: League pass

Warriors AH-8 (1.92 @ Coolbet)
Warriors üle 113.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril jäi omavaheliste mängude saldoks 2-2.
  • Warriors on tänavuse play-offi jooksul visanud keskmiselt 118 punkti mängu kohta, Portlandi sama näitaja on 111.2 punkti.
  • Portland pole viimases viieteistkümnes võõrsil kohtumises Warriorsi normaalajal võita suutnud.

Arvame, et esimeses kohtumises näeme me üsna ühepoolset kohtumist. Portland Trail Blazers jättis lihtsalt liiga palju 4-3 seeriasse, mis Nuggetsi vastu võideti. Viimases kohtumises oli hästi näha, et Portlandi mehed on füüsiliselt juba üsna läbi. Pikk põhiturniir pluss väga raske play-off on jätnud oma jälje. Lisaks kõigele mängib Enes Kanter läbi vigastuse väga suuri minuteid.

Warriors on mänginud palju jõudusäästvamalt ja jätkuvalt on tunne, et päris viimast käiku ei ole veel sisselülitatud. Kevin Durant sai vigastada, kuid sellegi poolest on Warriorsi koosseis paberil tunduvalt kõvem. Duranti puudumine võimendab Warriorsi meeskondliku mängu, mis õnnestumise korral muudab rünnakud mitmekülgsemaks ja raskemini kaitstavaks.

Usume, et esimeses mängus Portland nö. lakub haavu ning tõsist vastupanu näeme alles järgmistes omavahelistes kohtumistes. Sellest ka panusevalikud, et Warriors võtab kindla võidu ja viskab palju punkte.

Warriors on terve play-offi peale resultatiivseim meeskond keskmiselt 118 punktiga mängu kohta. Kui Houstoni vastu üldjuhul oma keskmiseid punkte ära ei visatud, siis Portlandi vastu on enam kui tõenäoline, et visatakse. Pakume esimese kohtumise tulemuseks 125-108

Meie valikud:

  • Golden State Warriors AH-8 (1.92 @ Coolbet)
  • Warriors üle 113.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds