Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eurovisiooni 2. poolfinaali ennustusvihjed

Esimene poolfinaal selja taga, aeg suunduda teise juurde. Nüüd tulevad lavale peafavoriidid kõrgetele kohtadele nagu Holland, Rootsi ja Venemaa. Võistlustulle asub 18 artisti ehk võrreldes esimese poolfinaaliga on konkurents kümnele finaalikohale veelgi tihedam.

Toome välja kaks riiki. Ühe, kellele ennustame kerget põrumist ning mitte finaali pääsemist ning teise, keda näeme potentsiaalse üllatajana.


 Eurovisiooni 2. poolfinaal
Neljapäev, 16. mai 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV

Põhja-Makedoonia ei pääse finaali (2.8 @ Coolbet)
Albaania pääseb finaali (2.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Potentsiaalseks põrujaks peame Põhja-Makedooniat. Neid esindab Tamara Todevska lauluga “Proud”. Esinemisjärjekorras asutakse kohe peale suurfavoriit Hollandit. Asjatundjad peavad sellist asetust kõikidest võimalikest halvimaks. Lisaks on viimased aastad Makedoonia tõestanud, et hoolimata üsna tugevast laulust on lavalised lahendused ja esitused jätnud kõvasti soovida.

Ära ei maksa unustada ka riigi geograafilist asetust. Teatavasti saavad punkte anda vaid need riigid, kes poolfinaalis osalevad. Vaadates poolfinaalide koosseise, siis Makedoonial oleks esimeses poolfinaalis olnud palju kõrgemad võimalused. Teises domineerivad pigem Skandinaava ja Lääne-Euroopa riigid. Lisaks ennustavad fännid, erinevalt kihlveokontoritest, et tõenäoliselt jääb Põhja-Makedoonia teekond pidama poolfinaali.

Aga nüüd potentsiaalse üllataja juurde. Selleks riigiks oleme valinud Albaania, keda esindab Jonida Maliqi lauluga “Ktheju tokës”. Tegemist on ainukese mitte inglise keelse lauluga terves poolfinaalis. Juba seda peetakse üheks trumbiks. Lisaks on tegemist Ballaadiga, mis kõigi eelduste kohaselt saab žüriilt üle keskmise punktid.

Fänniküsitluste järgi pääseb see laul üsna kindlalt poolfinaalist edasi. Laulu peetakse südamlikuks, hingeminevaks ja kõiki Euroopas asetsevaid immigrante puudutavaks. Samas kiidetakse laulu mõju just otse-eetris, mis tekitab laulja ning kuulaja vahel emotsionaalse sideme. Kihlveokontorid Albaaniat edasi pigem ei ennusta.

Lisaks on oodata kõrgeid punkte nii Itaalialt, Šveitsilt kui ka Makedoonialt. Neis kõigis elab sadu tuhandeid albaanlasi.

Meie valikud:

  • Põhja-Makedoonia ei pääse finaali (2.8 @ Coolbet)
  • Albaania pääseb finaali (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 56€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds