Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs Chievo ennustusvihjed

Itaalia kõrgliiga pakub esmaspäeval liiga esimese ja viimase vahelise heitluse, kui Juventus võtab kodus vastu Chievo meeskonna. Kui jalgpallihiid Juventus pole sel hooajal Serie A-s kaotanud ühtegi kohtumist, siis Chievo on võitnud täpselt ühe matši ja seda eelmises voorus tabeli eelviimase vastu.

Valitsevat meistrit kimbutavad vigastused. Mandzukic ja Barzagli peavad kindlasti kohtumise vahele jätma. Cuadradro, Bentancuri ja Costa osalemine on veel lahtine. Lisaks kannab hoiatuskaartide tõttu mängukeeldu Pjanic.


Juventus vs. Chievo
Esmaspäev, 21. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 21:30
Ülekanne: Eestis puudub

Ennustusvihjed
Juventus lööb alla 2.5 värava (2.03 @ Coolbet)
Juventus võidab 2:0 (5.5 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Juventus pole järjest 17 kohtumist Chievole kaotanud. Viimati juhtus see 2010-ndal aastal.
  • C.Ronaldo jagab 14 väravaga Serie A parima väravalööja esikohta ning tahab kindlasti liiga viimase vastu väravatearvet suurendada.
  • Chievo on vaid 1 korra suutnud viimase kümne kohtumise jooksul lüüa vähemalt 2 väravat.

Hoolimata võidukatest kohtumistest ei löö Juventus hirmpalju väravaid. Näiteks kuuendal kohal asetsev Atalanta meeskond on löönud kuus väravat rohkem. Ka tabeli viimase vastu ei ole tohutut väravatesadu oodata. Seda enam, et Mandzukic ja Pjanic platsile ei jookse. Esimene on ikkagist Juventuse paremuselt teine skoorija ja Pjanic olukordade looja ja tekitaja kaasmängijatele.

Viimati lõi Juventus üle kahe värava üheksa kohtumist tagasi ning kokku on seda suudetud vaid kolmel korral üheksateistkümnest mängust. Selle põhjuseks on taktikaliselt võimalikult riskivabalt ning jõudusäästvalt mängimine ning nagu näha, on see ka edu toonud. Enda värav on suudetud puutumatuna hoida lausa üheteistkümnel korral.

Riskipanusena ehk korrektse skoori peale panustades võiks tõenäoliseim variant olla 2:0. See on kõige populaarsem lõpptulemus Juventuse kodumängudes, mis ei ole lõppenud 1:0 tulemusega.

Meie valikud:

  • Juventus lööb alla 2.5 värava (2.03 @ Coolbet)
  • Juventus võidab 2:0 (5.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds