Jälgi meid

Ennustusvihjed

Meistrite liiga kolmapäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 5.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 100€.


Atalanta vs. Real Madrid

(Kolmapäev 22:00 TV3 Sport)

Eelmise aasta komeet Atalanta alustab oma tänavust play-off teekonda viimase kümnendi ühe edukaima klubi Real Madridi vastu.

Itaalia meeskond on koduliigas tegemas keskmist hooaega. 23 vooruga on kaotatud vaid neli kohtumist, kuid lubamatult palju on tehtud viike ja seega kaotatud ka punkte. Siiski ollakse kõrges mängus ning heideldakse esineliku kohtade eest.

Real Madrid on viimasel perioodil La Ligas näidanud head mängu ning ka liidrile Atletico Madridile lähenenud. Hetkel on aga meeskonda räsimas vigastustelaine. Eemale jäävad näiteks Sergio Ramos, Eden Hazard, Karim Benzema, Marcelo, Militao ja Carvajal.

Arvestades Real Madridi probleeme koosseisuga, siis tunnetab kindlasti Atalanta koduväljakul võidukohustust ning soovib korduskohtumisele vastu minna võimalikult kindla eduseisuga.

Ka kihlveokontorid leiavad, et Atalanta on kohtumise favoriit. Me nõustume ning julgemegi esimeseks valikuks kombosse lisada, et Atalanta võidab antud kohtumise.

Atalanta on koduväljakul ikka väga tummine meeskond. Huvitaval kombel on ka nõrgemate meeskondade vastu vahel lubamatuid kaotuseid või viike saadud, kuid tugevamate vastu on peaaegu alati oma ära tehtud. Meistrite liiga kohtumiseks on kindlasti keskendumine 100% ja seega ootaks ka väga head partiid. Real Madrid on hetkel haavatav.

Ennustame lõppskooriks 3:1.

Meie valik: Atalanta võit (2.28 @ Coolbet)


Manchester City vs. Borussia Mönchengladbach

(Kolmapäev 22:00 TV3 Sport 2)

Viimastel kuudel Euroopa tippjalgpallis kõige kõrgemat võiduprotsenti näitav Manchester City alustab tiitlijahti sakslaste Mönchengladbachi vastu.

Mönchengladbach hoiab Bundesligas kaheksandat positsiooni ning hetkel ei ole käsil just parim periood. Viimase nelja kohtumise saldo on kaks kaotust ja kaks viiki.

Meeskondade viimased omavahelised kohtumised pärinevad 2016. aastast. Siis võitis ühe kohtumise Manchester City 4:0 ning teine jäi 1:1 viiki.

Manchester City on kõikide liigade peale järjest võitnud juba 18 kohtumist. Nende mängude jooksul on endale lastud lüüa vaid 6 väravat, ise on löödud 47 kolli.

Lisame kombosse ühe päris riskeeriva panuse, kuid usume, et antud juhul on risk õigustatud – Manchester City lööb vähemalt kolm väravat.

Mönchengladbach ei ole kaitses kõige tugevam meeskond ning Bundesligas leidub vähe meeskondi, kes lasevad endale rohkem väravaid lüüa. Ajalugu on näidanud, et City jaoks pole selliste meeskondade vastu skoorimine üle mõistuse keeruline.

Ennustame lõppskooriks 1:4.

Meie valik: Manchester City üle 2.5 värava (2.12 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 5.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds