Jälgi meid

Ennustusvihjed

Atletico Madrid vs. Londoni Chelsea ennustusvihjed

Teisipäeval lähevad Meistrite liiga 1/8-finaali esimeses omavahelises kohtumises vastamisi Atletico Madrid ja Londoni Chelsea. Piirangute tõttu peetakse mäng neutraalsel pinnal Rumeenia pealinnas Bukarestis.


Atletico Madrid vs. Chelsea

Teisipäev 23. Veebruar 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Atletico Madridi võit (2.66 @ Coolbet)

Chelsea ei skoori (2.70 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine jäi 2017. aastal 1:1 viiki.
  • Atletico Madrid on koduliigas 23 vooruga lasknud endale lüüa vaid 16 väravat.
  • Chelsea saldo Tucheli käe all on 5 võitu ja 2 viiki.

Tundub, et Hispaania liiga esimene meeskond Atletico on juba viimane nädal aega olnud mõtetega Meistrite liiga juures, sest kahes järjestikuses kohtumises kaotati punkte Levantele. Antud kohtumisele tullakse 0:2 kaotuse pealt, kus vastane suutis õnnelikult kobistada ning endal ei olnud kohe üldse õnne.

Chelsea otsib uue peatreeneri käe all endiselt õiget koosseisu ja üksteise mõistmist uues mänguplaanis. Tucheli juhendamisel pole veel ühtegi kaotust saadud, kuid mängupilt liiga veenev veel ei ole ning praegusel hetkel on see ka igati mõistetav.

Atletico poolelt sai viimases kohtumises vigastada nende kaitse tugitala Jose Gimenez. Samuti on juba pikemalt eemal Carrasco. Chelsea poolelt peaks ainus kindel puuduja olema Thiago Silva.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise kerge favoriit Atletico Madrid. Meie silmis on nad siiski natukene suuremad favoriidid ning seega valime ka esimeseks panuseks, et Hispaania klubi võidab selle kohtumise.

Esimene panus – Atletico Madridi võit. Diego Simeone suudab alati oma meeskonnad tähtsateks kohtumisteks üles häälestada ning eriti tasemel ollakse erinevates play-off kohtumistes. Nägime seda ka eelmisel hooajal Liverpooli vastu.

Arvestades seda, et Chelsea rünnak ei ole hetkel just kõige voolavam ning Atletico on kaitses väga tummine, siis tõesti ei näe kus kohast peaksid Londoni klubi väravad tulema.

Samuti on Hispaania klubil ka rohkem kogemusi. Üsna noore Chelsea meeskonna vastu ei tasu sellist eelist alahinnata.

Viimaseks põhjuseks, miks julgeme Atleticole võitu ennustada on lihtsalt see, et tegemist on parema meeskonnaga. Vähemalt tänasel päeval.

Teine panus – Chelsea ei skoori. Atletico on läbi aastate näidanud, et Meistrite liiga tähtsamates kohtumistes suuremaid riske ei võeta ning eelkõige keeratakse kaitse lukku ja siis vaadatakse edasi, mis võimalusi vastased ründamiseks pakuvad. Eeldused on üsna head, et Chelsea võib ka nulli peale jääda.

Meie valikud:

  • Atletico Madridi võit (2.66@ Coolbet)
  • Chelsea ei skoori (2.70 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 53€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds