Jälgi meid

Ennustusvihjed

Maroko vs. Portugal ennustusvihjed

Senise MM-i suurim üllataja Maroko läheb veerandfinaalis vastamisi Portugaliga. Kas Aafrika meeskond suudab järjekordse Euroopa tippkoondise rünnaku lukku panna või sammub poolfinaali siiski favoriit Portugal?


Maroko vs. Portugal

Laupäev, 10. detsember 2022
Algab: 17:00
Ülekanne: ETV 2

Portugal võidab nulliga (2.62 @ Coolbet)

 Üle nelja hoiatuskaardi (2.55 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Marokole on sel turniiril löödud vaid üks värav ning see läks kirja omaväravana.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Portugali 1:0 võiduga.
  • Portugali poolelt on turniiril värava löönud lausa 8 erinevat mängijat.

Maroko alistas kaheksandikfinaalis penaltiseerias Hispaania. Taktikaliselt tehti jälle oma kaitses kõva esitus ära ning natukene oli õnne ka.

Portugal alistas samal ajal 6:1 Šveitsi. Palju kommenteerida ei ole. Santose meeskonnal õnnestus kõik – alustades koosseisuvalikust kuni raskete olukordade realiseerimiseni.

Meeskonnad kohtusid omavahel ka neli aastat tagasi MM-il, kui Portugal võttis minimaalse 1:0 võidu.

Maroko suureks küsimärgiks saab olema nende värskus. Viimases lisaajaga kohtumises olid mängijad lõpuks omadega täiesti läbi ja püsisid vaevu püsti, samuti hakkasid kimbutama probleemid lihastega. Portugal on saanud mehi rohkem roteerida ning tuleb  lihtsama kohtumise pealt.

Samuti ütleks, et Maroko mängustiiliga võib ju paar kohtumist järjest ära kannatada, kuid ühel hetkel karistatakse liigne kaitses istumine ära ja siis ongi kojuminek.

Huvitav on näha, et millise koosseisuga Portugal mängule tuleb. Viimases kohtumises jäeti ju Ronaldo pingile ning tundub, et kerge hõõrumine on jalgpallistaaril teistega tekkinud.

Esimene panus – Portugal võidab nulliga. Ennustaks, et Maroko tuleb sarnase taktikalise plaaniga nagu mängiti kaheksandikfinaali Hispaania vastu. Aga Portugal suudab lõpuks vastaste kaitse lahti muukida ja vähemalt ühe kolli normaalajal ära lüüa.

Teine panus – üle nelja hoiatuskaardi. On kerge juhtuma, et olukorrad võivad päris tuliseks minna. Mõlema meeskonna mängijad on päris emotsionaalsed ja piisab keskmisest pingelisemast situatsioonist, kui mõne mängija katus võib kergelt sõitma minna. Mängu teenindav Argentina kohtunik on ka kaartide jagamisel päris lahke.

Meie valikud:

  • Portugal võidab nulliga (2.62 @ Coolbet)
  • Üle nelja hoiatuskaardi (2.55 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 131€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds