Jälgi meid

Ennustusvihjed

Argentina vs. Horvaatia ennustusvihjed

Jalgpalli MM-il selgub esimene finalist, kui poolfinaalis panevad palli mängu Argentina ja Horvaatia. Neli aastat tagasi MM-il võttis Horvaatia kindla 3:0 võidu. Kas Argentina saab nüüd magusa revanši?


Argentina vs. Horvaatia

Teisipäev, 13. detsember 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Argentina võit & Horvaatia ei skoori (2.55 @ Coolbet)

Messi lööb värava (2.40 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Argentina on viimases neljas kohtumises kõikides löönud täpselt 2 väravat.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Horvaatia 3:0 võiduga.
  • Horvaatia on terve turniiri peale eduseisus olnud kokku vaid 50 minutit(Kanada vastu).

Mõlemad meeskonnad tulevad kohtumisele penaltiseeria pealt. Argentina alistas Hollandi ja Horvaatia suursoosik Brasiilia.

Argentina ja ka Messi esitused on mäng-mängult läinud paremaks. Kui turniiri alguses tundus rünnak väga hektiline ning ümmargune, siis viimastes kohtumistes on olnud pilt juba hoopis parem.

Horvaatiat võiks nimetada Euroopa Marokoks. Mängivad targalt, väga kaitsvalt ning enesekindlalt. Ründemängus ei hiilga, kuid selg vastu selga olukorras löövad ära.

Neli aastat tagasi MM-il läksid meeskonnad omavahel vastamisi juba alagrupis. Toona võttis Horvaatia kindla 3:0 võidu.

Kohtumise kindel favoriit on Argentina, kuid Horvaatiale tundub autsaideri roll sobivat. Vähemalt viimaste tiitlivõistluste tulemuste pealt.

Esimene panus – Argentina võit ja Horvaatia ei skoori. Horvaatia jäi mänguliselt alla ka Brasiiliale ja neil oli kõvasti õnne, et suudeti poolfinaali edeneda. Terve kohtumise jooksul koos lisaajaga suudeti raamidesse sooritada vaid üks pealelöök ja see maandus väravas. Tõe huvides tuleb mainida, et seegi oli rikošetiga.

Argentina on viimaste kohtumistega muutunud palju enesekindlamaks ning tundub, et nad haistavad ka ise head võimalust finaali pääseda. Kui Lõuna-Ameerika koondis oma taseme välja mängib, peaks sellest Horvaatia alistamiseks piisama.

Teine panus – Messi lööb värava. On siililegi selge, et Messi on Argentina koondise A ja O. Jagab võtmesööte, lööb väravaid ja realiseerib penalteid. Seni turniiril on ta vaid ühes kohtumises nulli peale jäänud. Ennustame, et antud kohtumises leiab pallivõlur taas võimaluse, et skoorida ja aidata meeskond edasi finaali.

Meie valikud:

  • Argentina võit ja Horvaatia ei skoori (2.55 @ Coolbet)
  • Messi lööb värava (2.40 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 128€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds