Inglismaa vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Viimases veerandfinaalis lähevad vastamisi igipõlised rivaalid Inglismaa ja valitsev meister Prantsusmaa. Kas Southgate viib teist MM-i järjest Inglismaa koondise vähemalt poolfinaali või saadab Prantsusmaa inglased kohvreid pakkima?

Inglismaa vs. Prantsusmaa

Laupäev, 10. detsember 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Normaalaeg viik (3.28 @ Coolbet)

Rohkem nurgalööke teisel poolajal (2.02 @ Coolbet)

• Prantsusmaal pole sel turniiril kirjas ühtegi nullimängu, Inglismaa pole viimases kolmes kohtumises lasknud endale väravat lüüa.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 3:2 Prantsusmaa võiduga.
  • Inglismaa pole turniiri jooksul teeninud mitte ühtegi kollast kaarti.

Inglismaa alistas kaheksandikfinaalis 3:0 Senegali. Kindel esitus favoriidi poolt, kus vastasmeeskond lülitati mängust täielikult välja ning peale väravate löömist hakati mängu tapma. Vähe silmailu, kuid hea resultaat.

Prantsusmaa tuleb kohtumisele 3:1 võidu pealt üle Poola. Kuni Prantsusmaa esimese väravani oli mängupilt üsna võrdne ning Poolal olid isegi paremad võimalused juhtima minna. Peale juhtväravat kuulus mäng juba Mbappele ja tema kontratele.

Kui teistes veerandfinaalides sai enne kohtumist välja tuua meeskonna, kes võiks olla kerge favoriit, siis antud kohtumises on seda teha väga keeruline.

Inglismaa kasuks võiks rääkida kaitsemäng. Kui turniiri esimese mängu viimased 20 minutit Iraani vastu välja jätta, siis on tehtud just kaitsemängus eriti korralik partii. Tihti on selle tõttu ka ründemängu voolavus kannatanud, kuid selline on peatreeneri valik – kaitses asjad korras ja siis vaatab edasi.

Prantsusmaa on vähemalt seni olnud ründavama stiiliga meeskond. Üheksast väravast kaheksa on löönud tandem Mbappe-Giroud. Kas Inglismaal on olemas need mängijad, kes selle tandemi kinni võtaks? Paberil justkui oleks, kuid platsil selle realiseerimine on juba teine asi.

Esimene panus – normaalaeg viik. Võrdne vastasseis, kaitsva stiiliga Inglismaa, MM-i veerandfinaal…kõik eeldused on loodud, et kohtumise normaalaeg lõppeks viigiga. Samuti on mõlemal meeskonnal võimekus vastase värava korral vastata omapoolse väravaga. Pakuks tulemuseks 1:1.

Teine panus – rohkem nurgalööke teisel poolajal. Tahaks ennustada, et esimene poolaeg tuleb eriti kinnine ning enamus sellest näeme keskväljaheitlust. Teine poolaeg võiks olla juba lahtisem ja seega tuua kaasa ka rohkem nurgalööke. Seda enam, kui emb-kumb meeskond peaks juhtima.

• Normaalaeg viik (3.28 @ Coolbet)
  • Rohkem nurgalööke teisel poolajal (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 168€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.