Jälgi meid

Ennustusvihjed

Villarreal vs. Levante ennustusvihjed

Valitsev Euroopa liiga meister Villarreal jätkab oma hooaega esmaspäeval kodumänguga Levante vastu. Kollane Allveelaev suutis vana aasta viimastel nädalatel lõpuks hea hoo sisse saada. Kas see kandub üle ka uude aastasse?


Villarreal vs. Levante

Esmaspäev 3. Jaanuar 2022
Algab: 20.00
Ülekanne: Setanta Sports

Villarreal -1 händikäp (2,97 @ Coolbet)

Kokku üle 3 värava (1,86 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased viis omavahelist liigamatši on toonud neli Villarreali võitu.
  • Villarreal on pooled oma tänavusest kuuest võidust võtnud viimase kolme vooruga.
  • Levante on La Ligas lausa 26 mängu järjest võiduta.

Unai Emery teine hooaeg Villarreali juures sai kehva alguse ja teda seostati isegi klubist lahkumisega, aga tormised ajad on tänaseks üle elanud ja meeskond saanud end liikvele igal rindel.

Eelmist kuud alustati dramaatilise võiduga Meistrite liigas, mis viis meeskonna edasi järgmisesse ringi, Hispaania karikavõistlusi on alustatud kahe ülisuure võiduga ja La Ligas on püsti pandud kolmemänguline võiduseeria.

Vaatamata viimase aja paranenud mänguvormile ei ole Villarreal veel 10. kohast ülespoole tõusnud, aga seis uut aastat alustades on paljulubav.

Levante minek samal ajal ei luba mitte midagi ja nii juba väga pikka aega. Meeskond pole alates aprillist saanud mitte ühtegi võitu ning nende 26-mänguline võiduta seeria on La Liga ajaloo pikim. Kusjuures see algas 1:5 koduse kaotusega Villarreali vastu.

Meeskond pole viimastes voorudes võidurajale jõudnud isegi olukorrast, kus kaks mängu järjest on löödud kolm väravat. Espanyolil lubati viimase pooltunniga ümber pöörata 2:3 kaotusseis ja derbimängus Valenciaga läks peost 2:0 edu.

Tundub, et väravad on lõpuks saadud voolama, aga seda teab iga jalgpallisõber, et tulemuste saamine peab ikkagi algama kaitsest. Uut aastat alustatakse ikka uue hooga, aga Levantel on seda väga raske teha satsi vastu, kes rahulikult kümme väravat vajutanud oma viimase kolme liigamatšiga.

Esimene panus – Villarreal -1 händikäp. Hästi töötav rünnak on Emery meestel aidanud järjepanu koguda mitu suureskoorilist võitu ja võimalused järgmiseks tunduvad olevat siin väga hea, kuna pikalt võiduta olnud Levante meeskonnal on enesekindlus arvatavasti madalamal kui muru.

Teine panus – Kokku üle 3 värava. Emery tegi oma debüütaastal Villarrealist ühe Hispaania liiga resultatiivseima satsi ja oli ainult aja küsimus, millal uuel hooajal samuti asjad ees käima saadakse. Levante on samal ajal suutnud ka oma viimastes mängudes väravaid toota ja kolm tundub siin olevat täielik miinimum, mis tulla võiks.

Meie valikud:

  • Villarreal -1 händikäp (2,07 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3 värava (1,86 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 103€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds