Jälgi meid

Ennustusvihjed

Atletico Madrid vs. Valencia ennustusvihjed

Uut aastat hästi alustanud Atletico Madrid on jälle kriisis ja võõrustab laupäeval Valenciat kahe järjestikuse kaotuse pealt. Kas leppida tuleb järjekordse lüüasaamisega või suudab meeskond siiski enne koondistepausi võiduvalemi uuesti üles leida?


Atletico Madrid vs. Valencia

Laupäev 22. Jaanuar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Setanta Sports

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,85 @ Coolbet)

Atletico võidab avapoolaja (2,07 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Atletico ei ole omavahelistes kohtumistes Valenciale alla jäänud alates 2014. aastast.
  • Koduväljakult on Atleticole tänavu liigas tulnud viis võitu, kolm viiki ja üks kaotus.
  • Valencia viimane võõrsilvõit selles vastasseisus oli aastal 2011.

Diego Simeone meestele on baskid viimasel ajal peavalu põhjustanud. Eelmisel nädalal jäädi Hispaania superkarikasarja poolfinaalis 1:2 alla Athletic Bilbaole ja see nädal tuli tavalistel karikavõistlustel 0:2 kaotus Real Sociedadi vastu.

Koos nende kaotustega on mõistagi käest läinud nüüd võimalus oma auhinnakappi täiendada ja liiga kaudu on seda sisuliselt võimatu tänavu teha. Tiitlikaitsja jääb tabelitipus olevale naabrile Realile alla 16 silmaga.

Valencia kaotab omakorda Atletile nelja punktiga ja on samamoodi hakanud järsku hoopis teist rada mööda käima. Meeskond keevitas endale kokku seitsmemängulise kaotusteta seeria, millele on nüüd järgnenud kaks kaotust ja üks viik.

Meeskonda on kõvasti koroona rappinud ja see on vahepealse suurepärase hoo röövinud. Samuti on vigastused oma rolli mänginud ja viimastes kohtumistes ei ole saanud kaasa lüüa meeskonna üks veduritest Carlos Soler. Laupäevaks loodetakse ta tagasi saada.

Valenciale kulub selles vastasseisus igasugune abi ära, kuna Atletico on aastate jooksul neile väga vähe ära andnud. Viimase 14 omavahelise kohtumise saldo on kaheksa Atletico võitu ja kuus viiki.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Kui meeskonnad omavahel tänavu esimest korda kokku lasti, siis tehti vägev 3:3 viik. Kokku on see panus võitnud neljal korral viimase kuue kohtumise jooksul. Mõlemad on tänavu kaitses haavatavad olnud ja Valencia on tänaseks isegi lasknud endale 33 väravat, millest hullemad näitajad ainult liiga tagumisel kolmikul.

Teine panus – Atletico võidab avapoolaja. Simeone meeskond on endale tänavu kodus lasknud ainult ühe avapoolaja värava ja seekord tuleb külla meeskond, kes 10 võõrsilmatši peale vaheajal kuus korda kaotusseisus olnud. Ühtlasi on Valencia üks ainult kahest satsis, kes pole tänavu kordagi kodust eemal avapoolaja järel mängu juhtinud.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,85 @ Coolbet)
  • Atletico võidab avapoolaja (2,07 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 142€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds