Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Tottenham ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas lähevad vastamisi Manchester United ja Tottenham Hotspur. Viimases omavahelises kohtumises lõi Ronaldo kübaratriki ja tõi võidu Manchesteri klubile. Kuidas läheb seekord?


Man.United vs. Tottenham

Kolmapäev, 19. oktoober 2022
Algab: 22:15
Ülekanne: Viaplay

Esimene poolaeg mõlemad skoorivad (3.85 @ Coolbet)

Kohtumise esimese värava lööb H.Kane (5.50 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 3:2 Manchester Unitedi võiduga.
  • Manchester Unitedi osalusega kohtumistes on keskmiselt mängu kohta löödud 3.1 väravat.
  • Tottenham on senisest viiest kohtumisest võõrsil võitnud vaid kaks.

Tihe mängugraafik sunnib meeskondi väljakule tulema ka nädala sees. Mõlemale meeskonnale on see juba kuues kohtumine viimase 19 päeva jooksul.

Manchester United mängis viimases voorus 0:0 viiki Newcastlega. Sotsiaalmeedias on selle kohtumise ümber palju kära, sest kohtuniku otsused olid päris küsitavad ja paljude arvates jäi lugemata nii Ronaldo värav kui ka andmata kaks penaltit.

Tottenham tuleb kohtumisele rõõmsamate nootide pealt. Laupäevases kohtumises alistati Everton 2:0 ning võeti kohustuslikud võidupunktid. Skoori tegi ka Harry Kane, kes on nüüd värava löönud juba viies järjestikuses PL kohtumises.

Viimane omavaheline kohtumine lõppes Manchester Unitedi 3:2 võiduga. Ronaldo skooris kolm väravat, Tottenham tegi skoori penaltist ja omavärava lõi paljude lemmik Harry Maguire.

Puudujatest rääkides, siis natukene enam on probleeme Tottenhamil. Äärekaitsja Emerson Royal peab kaartide tõttu kohtumise vahele jätma ja Richarlison sai viimases voorus vigastada. Kulusevski osalemine on veel lahtine.

Kihlveokontorite arvates on mõlema meeskonna võiduvõimalused väga võrdsed ja tuleb tõdeda, et võitjat on tõesti raske ennustada. Ühelt poolt on Tottenhami mängupilt natukene terviklikum, kuid Manu on Old Traffordil alati ohtlik.

Esimene panus – esimene poolaeg mõlemad skoorivad. Viimases kolmes omavahelises kohtumises on mõlemad meeskonnad juba esimesel poolajal värava kirja saanud. Miks ei võiks ka seekord nii minna. Sellised suured kohtumised tippklubide vahel on viimasel ajal ootamatult tihti lõppenud suureskooriliste tulemustega.

Tegemist on loomulikult väga riskantse panusega, kuid seetõttu on ka koefitsient väga magus.

Teine panus – kohtumise esimese värava lööb Harry Kane. Tottenhami ründeliider on hetkel väravasoonel ning enesekindlusega probleeme ei ole. Kui Manchester Unitedi kaitse just superesitust ei tee, siis tõenäoliselt saab Kane ka selles kohtumises vähemalt ühe värava kirja.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg mõlemad skoorivad (3.85 @ Coolbet)
  • Esimese värava lööb Harry Kane (5.50 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 190€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds