Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris vs. Bologna Virtus ennustusvihjed

Teisipäeval peab oma Euroliiga kolmanda vooru kohtumise Kaunase Žalgiris. Kas Leedu tippklubi suudab avada võiduarve või nopib võidupunktid uustulnuk Virtus?


Kaunase Žalgiris vs. Bologna Virtus

Teisipäev, 18. oktoober 2022
Algab: 20:00
Ülekanne: TV3 Sport

Žalgirise võit AH-3.5 (2.13 @ Coolbet)

Kokku üle 150.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Žalgiris pole sel hooajal kõikide liigade peale koduväljakul veel ühtegi kohtumist kaotanud.
  • Bologna Virtus viskas kahes esimeses voorus mõlemas kohtumises vaid 66 punkti.
  • Žalgiris viskas viimases Euroliiga kohtumises kolmeseid 43.3%, kuid suutis ikka 10 punktiga kaotada.

Kaunase klubi Euroliiga hooaja algus ei ole just kõige edukam olnud. Ollakse nende viie klubi seas, kes pole veel suutnud võiduarvet avada. Nende kaitseks tuleb öelda, et seni on mängitud ka ainult võõrsil.

Bologna Virtuse tagasitulek kõrgseltskonda on sujunud üsna kenasti. Esimeses voorus saadi küll suur kaotus Monacolt, kuid järgmiseks kohtumiseks võeti ennast kokku ja alistati Müncheni Bayern.

Mõlemad klubid käisid nädalavahetusel platsil ka koduliigades ning võtsid kindlad võidud.

Kaunase mängupilt on vaatamata kahele kaotusele päris okei. Kui midagi kritiseerida, siis see võiks olla Leedu oma mängijate panus. Leegionärid ja pool-leedukas Brazdeikis on seni oma ära teinud, aga teistelt piisavalt abi ei tule. Vähemalt vigastustega probleeme ei ole ning eemale jääb vaid üks noormängija.

Virtusel on vigastustega natukene kehvemad lood, sest endiselt on eemal nende üks tugitaladest. Nimelt ravib endiselt õlavigastust Tornike Shengelia. Tema puudumisel on liidriks tõusnud Gabriel Lundberg, kes on kahes esimeses voorus teinud soliidsed esitused. Kindlasti tasub mainida ka Virtuse peatreenerit Sergio Scariolot, kes võitis hiljuti EM-il Hispaania koondisega kulla ning on teada-tuntud suurepärane taktik.

Esimene panus – Žalgiris võidab vähemalt nelja punktiga. Žalgiris on koduväljakul alati väga ohtlik meeskond. Kui Leedu fännid möllu käima tõmbavad ja meeskonna tuhhi sütitavad, siis on kõikidel külalismeeskondadel äärmiselt keeruline. Virtuse näol ei ole tegemist ka päris Euroliiga tippklubiga ehk Leedu klubi võiks oma võiduarve avada küll. Esimeste kohtumiste pealt seda tasub loota.

Teine panus – kokku üle 150.5 punkti. Virtus mängib küll väga head kaitset ning seni on nende kohtumiste mänguskoorid jäänud väga madalad, aga antud kohtumises ennustaks siiski vähemalt 151 punkti täitumist. Žalgiris tahab kindlasti mängutempot natukene kiiremaks ajada ja saada palju “emotsiooni korve”. Tänapäeva korvpallis ei ole sellise skoori viskamine ka eriti keeruline, rünnak on läinud lihtsalt nii kvaliteeteks ja kiireks.

Meie valikud:

  • Žalgirise võit AH-3.5 (2.13 @ Coolbet)
  • Kokku üle 150.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 105€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds