Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Kataloonia ralli ennustusvihjed

Autoralli maailmameistrivõistlused ehk WRC sari on jõudnud hooaja eelviimase etapini. Maailmameister on küll selgunud, kuid võitlus jätkub tootjate arvestuses. Kas Hispaanias läheb edukamalt Hyundaidel või suudab hoopis Toyota edu kasvatada?


WRC ralli Kataloonia etapp.
Reede-pühapäev, 21-23 oktoober, 2022
Esimene katse algab: 9:33
Ülekanne: TV6, TV3 Sport

Ennustusvihjed
Sebastien Ogieri võit (4.50 @ Coolbet)
Neuville võidab Tänakut (1.82 @ Coolbet)
K.Rovanperä TOP 2 koht (3.30 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Kalle Rovanperä (Toyota) 237 punkti                                              1. Toyota 455
2. Ott Tänak (Hyundai) 173                                                                     2. Hyundai 374
3. Thierry Neuville (Hyundai) 144                                                          3. M-Sport 224
4. Elfyn Evans (Toyota) 116
5. Takamoto Katsuta (Toyota) 100


Kataloonias sõidetakse 17 kiiruskatset kogupikkusega 293km. Reeglite tõttu enam segarallid lubatud ei ole ja nüüdseks sõidetakse Kataloonia ralli täielikult vaid asfaldi peal. Sõitjad toovad iseloomustustena välja kiirust, kurvilisust ja suurepärast teede olukorda, mis tekitab teatud hetkedel nö. ringraja efekti.

Eelmine aasta võidutses Hispaanias Thierry Neuville, kellele järgnesid Elfyn Evans ja Dani Sordo. Belglase jaoks on üldse asjaolud Kataloonias sobinud, sest ka 2019. aastal võidutses just Neuville.

Huvitava faktina võib välja tuua, et Toyota pole viimase 20 aasta jooksul kordagi Kataloonia rallit võitnud. Samuti pole Tänak kunagi seal võidutsenud. Parim koht pärineb 2019. aastast, kui õnnestus ennast teiseks sõita.

Kahjuks on MM-sarja üldseis juba selline, et individuaalne meistritiitel on jagatud. Samas tootjate arvestuses võitlus jätkub ning Hyundai peab ka natukene riske võtma, et pinge viimase etapini viia.

Esimene panus – Sebastien Ogieri võit. Kui Hyundai ja Toyota nooremad sõidumehed kemplevad oma tootjate tiitli üle, siis on Ogieril hea võimalus vastaste eksimused ära kasutada ja võit koju viia. Prantslase stardipositsioon on samuti selline, et vihma korral(mida reedeks natuke lubatakse) on tal teiste favoriitide ees teatud eelis. Ogier on tänavusel hooajal näidanud, et kui juba starti tuleb, siis on ka alati suures mängus.

Teine panus – Neuville võidab Tänakut. Kuigi üldiselt on sel hooajal tiimikaaslaste heitlust domineerinud Tänak, siis Hispaanias võiksid trumbid olla belglase käes. Neuvillele sobib see ralli ning eks tal ole motivatsiooni ka natukene rohkem. Samuti on ta tänavustel asfaldirallidel jäänud Tänaku selja taha eelkõige põhjustel, et on ise eksinud või saanud ajatrahvi.

Kolmas panus – Kalle Rovanperä top 2 koht. Noorel maailmameistril on nüüd pinged maas ning enesekindlust peaks jaguma. Soomlase kiiruses ei tohiks mingit küsimust olla. On ta ju terve hooaja jooksul tõestanud, et suudab ka sama masinaga tiimikaaslastele tagatulesid näidata. Kui ise suuremat prohmakat ei tee, siis on kindlasti sees ka esikoha heitluses.

Meie valikud:

  • Sebastien Ogieri võit (4.50 @ Coolbet)
  • Neuville võidab Tänakut (1.82 @ Coolbet)
  • Kalle Rovanperä TOP 2 koht (3.30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 90€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds