Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kohe jätkuva NBA hooaja ennustusvihjed, Clippersi tiitli korral võimalus raha neljakordistada

NBA 2019-2020 hooaeg jätkub 30. juulil. Sõelale on jäänud 22 meeskonda – 9 idakonverentsist ja 13 läänekonverentsist. Esmalt peetakse kaheksa põhiturniiri kohtumist ning seejärel selgitavad 16 parimat meeskonda tavapärases play-off süsteemis NBA meistri. Kõik mängud leiavad aset Orlandos Walt Disney teemapargis, kus asub ESPN-i spordikompleks. Meister selgub hiljemalt 13. oktoober.

Kes tuleb meistriks?

Korvpalli ringkonnad ja kihlveokontorid on üsna ühisel arvamusel, et NBA tiitlile mängivad tänavu eelkõige kolm klubi – Lebron Jamesi ja Anthony Davise juhitav Los Angeles Lakers, kaitsespetsialistidest kubisev ning superstaaride Kawhi Leonardi ja Paul Georgi koduklubi Los Angeles Clippers ning eelneva ja tõenäoliselt ka tänavuse hooaja MVP Giannis Antetokounmpo meeskond Milwaukee Bucks.

Eelmise aasta meistri Toronto Raptorsi, alati südika Boston Celticsi ja kaugvisetele lootva Houston Rocketsi võimalusi tiitli võitmiseks peetakse juba kordades ebatõenäolisemaks.

Koefitsiendid seisuga 24.07

Koefitsientidega tutvununa tundub kõige väärtuslikum panus, et Los Angeles Clippers tuleb NBA meistriks(4.00 @ Coolbet). Doc Riversi juhendatav meeskond on hooaja otsustavateks kohtumisteks komplekteeritud ideaalilähedaselt. Kui varem heideti Clippersile ette, et neil jääb koosseisus natukene suurust puudu, siis see probleem sai lahendatud Joakim Noahi meeskonda lisandumisega.

Eelkõige peetakse selle meeskonna tugevuseks kaitset – Patrick Beverley, Kawhi Leonard, Paul George on lausa eliiit tasemel kaitsjad. Pingilt sekkuv Joakim Noah on samuti korra liiga parimaks kaitsemängijaks valitud. Neil on olemas kõik vahendid, et vastaste staarmängijad rajalt maha võtta.

Ründejõu poolest samuti suurepärane meeskond. Algviisikus muretsevad skoori eest Paul George, Kawhi Leonard ja Marcus Morrise. Veelgi tähtsam on fakt, et ka pingilt tulevad suurepärased skoorijad nagu Lou Williams, Montrezl Harrel ning Reggie Jackson. Alahinnata ei tasu ka Landry Shametit, kes võib heal päeval kaugvisetega vastastele äärmiselt palju peavalu valmistada.

Peatreener Doc Riversil on võrreldes Lakersi ja Bucksi peatreeneritega üks suure eelis. Nimelt on ta nendest kolmest mehest ainsana varasemalt mõne NBA meeskonna juba meistriks viinud(2008 Boston Celtics).

Kokkuvõttes tundub Los Angeles Clippersi koosseis kõige sügavam ning neil on olemas kõik pusletükid, mida üks meeskond tiitli võitmiseks vajab. Eriti tähtis on pusletükk nimega Kawhi Leonard, kes varasematel aastatel tõestanud, et suudab Michael Jordani kombel oma meeskonna tiitlini tassida.

Meie panustamissoovitus: NBA meistriks tuleb Los Angeles Clippers (4.00 @ Coolbet)

Kes suudab ennast 8 kohtumisega play-offi mängida?

Läänekonverentsi viimase play-off koha eest võitleb kuus klubi – Memphis Grizzlies, Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans, Sacramento Kings, San Antonio Spurs ja Phoenix Suns, teised klubid on juba pääsme kohamängudele kindlustanud(Mavericksil teoreetiliselt veel võimalik välja kukkuda, kuid see oleks tõeline ime).

Tabeliseis läänekonverentsis ning koefitsiendid play-off kohale 24.07 seisuga.

Tänavu on ka play-offi pääsemise reegel natukene muutunud. Ehk kui peale põhiturniiri lahutab kaheksandat ja üheksandat meeskonda vähem kui neli võitu, siis mängivad need kaks meeskonda miniturniiri, kus selgub viimasena play-offi pääsev meeskond.

Meie hinnangul annab see uuendus hea võimaluse Portland Trail Blazersile, kelle play-offi jõudmise koefitsient on lausa 4.15.

Portlandi on tabanud üks halb uudis ja kaks head uudist. Halva uudisena ei saa meeskonda sel hooajal enam aidata Trevor Ariza. Positiivsete uudiste nimed on Jusuf Nurkic ja Zach Collins, kes on mõlemad vigastusest paranenud ning annavad meeskonnale väga tugeva lisakäigu.

Meeskonna staarmängija Damian Lillard on NBA üks parimaid liidreid ning on alati hooaja otsustavates kohtumistes oma külmaverelisust tõestanud:

Damian Lillard näitamas emotsiooni peale tabavat võiduviset.

Portlandi mängugraafik on üsna raskemapoolne, kuid selle meeskonna tase ja kogemused võrreldes lähemate konkurentidega on piisav, et ennast kaheksa parima sekka mängida. Klubi mängijate sotsiaalmeediakontod tõestavad ka vaid üht – see meeskond teeb kõik, et jõuda play-offi.

Meie panustamissoovitus: Portland Trail Blazers jõuab play-offi (4.15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds