Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Newcastle United ennustusvihjed

Cristiano Ronaldo teine tulemine Manchester Unitedis saab laupäeval ametliku alguse, kui Punased Kuradid võtavad kodus vastu Newcastle’i. Kas ründelegendil õnnestub oma teist debüüti võiduga tähistada või suudavad Harakad peo ära rikkuda?


Man Utd vs. Newcastle Utd

Laupäev 11. September 2021
Algab: 17.00
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,39 @ Coolbet)

Newcastle üle 2 hoiatuskaardi (2,44 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Unitedile on Newcastle’i vastu viimase 36 kodus peetud liigamängu peale tulnud 26 võitu ja vaid üks kaotus.
  • Newcastle on vastasseisus viimase kaheksa liigakohtumise jooksul kuus korda avavärava löönud, kuid võite on meeskonnale kogunenud ainult kaks.
  • Ronaldo lõi esimese oma 48-st klubikarjääri kübaratrikist Newcastle’i vastu.

Mõnel pool on vihjatud, et Ronaldo ei pruugi laupäeval algkoosseisus platsile tulla, kuid Ole Gunnar Solskjaeril on väga keeruline vabandusi leida, miks Portugali ründetuusa kohe algusest peale mitte kasutada. Ronaldo sai koondise juures olles mängukeelu ning on juba alates teisipäevast meeskonnaga Manchesteris trenni teinud.

Viiekordsest Ballon d’Ori võitjast saab kohe rekordimees, kuna varasemalt pole mitte ühelgi teisel mängijal Premier League’is olnud nii pikka perioodi kahe kohtumise vahel. Rekordinumbriteks lähevad kirja 12 aastat ja 118 päeva.

Ühtlasi saab United võimaluse teha meeskondlik rekord, kuna seni on nii Newcastle’i kui Evertoni vastu löödud Premier League’is 108 väravat ning mitte ühtegi teist vastast ei ole sedavõrd palju kurvastatud.

Newcastle, kes kerkib laupäeval kaheksandaks Premier League’is 1000 mänguni jõudnud meeskonnaks, loodab kindlasti teha hästi organiseeritud ja tööka esituse, kuid võib arvata, et Ronaldoga Unitedit suudavad sel hooajal väga vähesed nulli peal hoida.

Steve Bruce’i hoolealused on tänavu mängupildi poolest hea arengu teinud, aga liigatabel ei valeta. Meeskonnal on kolme vooruga teenitud ainult üks punkt ning halvem hooaja algus oli klubil vaid 1999. aastal, kui kõik esimesed kolm matši kaotati.

Bruce, kelle näol tegu endise Unitedi kapteniga, on suutnud oma vana klubi vastu treenerina võtta ainult ühe võidu. Kaotuseid on 26 mängu peale tulnud tervelt 20. Lisaks on Bruce treenerina kaotanud 11 oma 12-st võõrsilmatšist, mis ta on Unitedi vastu pidanud.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Newcastle’it oleme harjunud nägema väga kaitsva meeskonnana, kuid klubis on filosoofia hakanud kalduma positiivse mänguplaani suunas ning kindlasti ollakse siin võimelised väravani jõudma. Viimase 12 Unitedi mängu peale on 10 korda mõlemad tiimid skoorinud.

Teine panus – Newcastle üle 2 hoiatuskaardi. Bruce’i mehed on viimase kahe vooruga palju kaarte saanud (7) ning distsiplineeritud kaitsetööga tunduvad seisud olevat vägagi hapud, kui meeskond on endale tänavu kõikides mängudes penalti tekitanud.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,39 @ Coolbet)
  • Newcastle üle 2 hoiatuskaardi (2,44 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 119€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds