Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leeds United vs. Liverpool ennustusvihjed

Premier League’i nädalavahetuse viimaseks mänguks on jäetud midagi, mis mõeldud tõelistele jalgpalligurmaanidele. Marcelo Bielsa Leeds United võtab kodus vastu Jürgen Kloppi Liverpooli. Kas Punased suudavad tõusta Manchester Unitedi ja Chelsea kõrvale kümne punkti peale?


Leeds United vs. Liverpool

Pühapäev 12. September 2021
Algab: 18.30
Ülekanne: TV3 Sport

Leeds üle 2 hoiatuskaardi (2,42 @ Coolbet)

M. Salah lööb värava (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Liverpool pole Premier League’is kaheksa mängu järjest Leedsile kaotanud.
  • Leeds on kodus seitse mängu kaotuseta.
  • Mohamed Salah’l on üks tabamus puudu sajast Premier League’i väravast.

Leeds tegi eelmisel hooajal just Liverpooli vastu üle hulga aja oma esimese Premier League’i matši ja see läks otse liiga kullafondi, kui Kloppi mehed kolm korda edu ära andsid, aga lõpuks ikka Mohamed Salah’ hilisest penaltist 4:2.

Lõpuminutite draamat nähti ka korduskohtumises, kus Leeds koduplatsil Diego Llorente 87. minuti tabamusest 1:1 viigi välja võitles.

See kohtumine kuulub Leedsi praeguse seitsmemängulise koduse kaotusteta seeria sekka. Viimase kümne mängu peale on kaotatud vaid korra ja nüüd, mil Elland Road taas publikut täis, saab sealt punktide korjamine kõikidel külalistel veelgi raskem olema.

Uue hooaja esimeses kodumängus tegi Leeds Evertoniga 2:2 viigi. Meeskond avas selle kohtumisega oma punktisaldo pärast kohutavat avavooru mängu, mis lõppes Old Trafffordil 1:5 kaotusega. Võidurõõmu pole aga Bielsa meeskond seni tunda saanud.

Liverpooli vastu kolme punktini jõudmine nõuab samuti parajat ponnistust. 2020. aasta Premier League’i tšempion kaotas viimati märtsi alguses. Kokku on pandud 13-mänguline kaotusteta seeria ning kodust eemal on meeskond võitnud seitse oma viimasest kaheksast mängust.

Esimene panus – Leeds üle 2 hoiatuskaardi. Leedsil on väga agressiivne mängustiil ja see toob palju kaarte. Meeskond on kõikides tänavustes kohtumistes seni vähemalt kaks tükki kirja saanud ja siin saab nende vältimine raske olema, kuna Liverpool tahab hakata mängu kontrollima ja külaliste koosseis on täis tehniliselt väga osavaid mängijad, kes palju vigu teenivad.

Teine panus – M. Salah lööb värava. Egiptlane on sajanda Premier League’i värava lävel ja mäng Leedsiga pakub ideaalse võimaluse selle ära löömiseks, kuna tegu on meeskonnaga, kes harrastab ründavat ja avatud mängu. Salah’ jaoks peaks olema paras lust mängida sellise vastasega.

Meie valikud:

  • Leeds üle 2 hoiatuskaardi (2,42 @ Coolbet)
  • M. Salah lööb värava (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 121€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds