Jälgi meid

Ennustusvihjed

Lorient vs. Lille ennustusvihjed

Pärast koondistepausi jätkab Euroopa tippliigadest esimesena Prantsusmaa Ligue 1, kus viienda vooru avab tiitlikaitsja Lille’i võõrsilkohtumine Lorient’iga. Kas Lille suudab endale teise järjestikuse võidu korjata?


Lorient vs. Lille

Reede 10. September 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: Setanta Sports

Lorient võit (viik välistatud) (2,41 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (2,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on viimased neli kohtumist võrdselt ära jaganud – mõlemal on kaks võitu.
  • Lorient on kodus võitnud viis mängu järjest.
  • Lille oli mullu liiga parim kaitsemeeskond, aga pole tänavu veel kordagi nulli hoidnud.

Lille kaotas suvel oma tiitli võitnud pundist mitu olulist lüli, kaasa arvatud peatreeneri Christophe Galtier’, kuid uue hooaja algus oli üsna paljulubav, kui meeskond PSG alistamisega Prantsusmaa superkarika võitis. Paraku osutus tulemus petlikuks, kuna Lille jõudis liigas esimese võiduni alles neljandas voorus.

Meeskond on seni teeninud vaid viis punkti ning tulemuste seas on kohutav 0:4 kodune kaotus Galtier’ uuele satsile Nice. Lille lubas endale eelmisel hooajal ainult 23 väravat, aga uue peatreeneri Jocelyn Gourvennec juhtimisel on neid juba lastud üheksa.

Lorient istub samuti viie punkti peal. Tegu on klubiga, mis tegi mullu üle kolme aasta oma esimese kõrgliiga hooaja ning lõppkohaks jäi 16. positsioon. Meeskond suutis endale koha liigas kindlustada tänu tugevale lõpule, mille sekka kuulusid suurepärased kodused tulemused – Stade du Moustoir’l on Lorient viimasest 11 mängust kaotanud vaid ühe ja võite on üheksa.

See ainus kaotus tuli Lille’i vastu, aga tänaseks on tegu hoopis teistsuguse meeskonnaga ning Lorient’i peatreener Christophe Pelissier võib olla üsna kindel oma satsi võimalustes selles mängus.

Pelissier eelistab mängida atraktiivset jalgpalli ja see tõi Lorient’ile eelmisel hooajal 50 väravat. Küll aga lasti ka endale lüüa 68, mis oli liiga üks halvimatest näitajatest. Uue hooaja esimesed esitused on kaitse poole pealt üsna ebastabiilsed olnud, seega võib öelda, et Pelissier veel otsib õiget tasakaalu.

Esimene panus – Lorient võit (viik välistatud). Lille on kehvas vormis ja peab juba hakkama valmistuma Meistrite liiga hooajaks. Tegu on raske võõrsilmatšiga meeskonna vastu, kes kodus harva kaotab ja seetõttu tunduvad külalised olevat selles vastasseisus ülehinnatud.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. Lorient alustas hooaega kaitses hästi, kui esimese kahe vooru peale lasti ainult üks värav, aga sealt edasi on esile tulnud taas mullused probleemid. Lille’il on samuti asjad taga kõvasti kärisenud ja kahe hapra kaitseliini kohtumine võiks palju väravaid tuua.

Meie valikud:

  • Lorient võit (viik välistatud) (2,41 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds