Jälgi meid

Ennustusvihjed

Argentina vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Korvpalli MM-i teises poolfinaalis kohtuvad Argentina ja Prantsusmaa. Mõlemad koondised kukutasid oma veerandfinaalis favoriidiseisuses oleva meeskonnda. Argentina mängis üle Serbia, Prantsusmaa kukutas USA. Kumb võidab omavahelise kohtumise?


Argentina vs. Prantsusmaa

Reede 13. September 2019
Algab: 15:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Prantsusmaa AH-6 (2.02 @ Coolbet)
Rudy Gobert üle 12.5 punkti (1.75 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Enne turniiri pidasid koondised omavahel sõpruskohtumise. Selle võitis Prantsusmaa 77:58.
  • Argentina on lausa neljas kohtumises MM-il visanud üle 90 punkti.
  • Prantsusmaa on turniiri parim kaugvisete meeskond. Neid on siiamaani tabatud lausa 45%-liselt.

Kui võrrelda kahte meeskonda rünnakul, siis tundub veidikene rohkem löögijõudu Prantsusmaal. Neil on Fournieri, De Colo ja Goberti näol kujunenud kolm liidrit, kes viskavad iga mäng üle poolte meeskondade punktidest. Lisaks on tähtsates mängudes hakanud esile tõusma ka Batum ja Ntilikina.

Argentina selged liidrid on Campazzo ja Scola. Neid on hästi toetanud Garino ja Deck, kuid võib arvata, et Prantsusmaa vastu läheb ka teistelt meestelt veel suuremat panust vaja, muidu tundub finaali jõudmine üsna võimatu.

Kaitse poole pealt annaks juba kindla eelise Prantsusmaale. Argentina mängijad on väga agressiivsed ja teevad keskmiselt palju vaheltlõikeid, kuid üldine meeskonnakaitse jääb selgelt Euroopa meeskonnale alla. Prantslastel on korvi all üks maailma parimaid “rim protectoreid” Rudy Gobert, lisaks mängivad ka tagamehed soliidset kaitset. Pingilt on võtta veel kaitsespets Albicy, kes viimases kohtumises ka Kemba Walkeri endast välja viis.

Esimene panustamissoovitus oleks, et Prantsusmaa võidab kohtumise vähemalt 6 punktiga. Nad said USA alistamisega ülihea emotsiooni ja enesekindluse – kui seda osatakse õigesti ära kasutada, siis on nad mängu kindlad favoriidid. Argentina tegi Serbia vastu üsna perfektse soorituse, raske uskuda, et kaks mängu järjest suudetakse nii hästi õnnestuda. Lisaks näitas ka turniirieelne kontrollkohtumine, et Prantsusmaa on klassi võrra tugevam meeskond.

Teisena ennustaks, et Rudy Gobert viskab üle 12.5 punkti. Utah Jazzi keskmängijal ei saa kindlasti kogenud Luis Scola vastu lihtne olema, kuid siiski 13 punkti ei tohiks eriline probleem olla. Oma pikkuse kohta on ta suurepärase liikuvusega ning vähestel koondistel maailmas on sellisele kooslusele vasturohtu. USA pikad ei saanud Gobertiga kuidagi hakkama, vaevalt Argentinagi saab.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa AH-6 punkti (2.02 @ Coolbet)
  • Rudy Gobert üle 12.5 punkti (1.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds