Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs. Houston Rockets ennustusvihjed

NBA lääne-konverentsi poolfinaalis kohtuvad kaks suursoosikut Warriors ja Rockets. Kui hooaja jooksul on erinevad spetsialistid proovinud ennustada NBA meistrit, siis kõige enam kõlasid just nende kahe meeskonna nimed.

Warriors alistas eelmises ringis Clippersi 4:2. Seejuures sai vigastada nende põhitsenter Demarcus Cousins, kes enam see hooaeg platsile ei jookse. Rockets sai samal ajal ootamatult kergelt jagu Utah Jazzist tulemusega 4:1.


Warriors vs. Houston Rockets
Pühapäev, 28. aprill 2019
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Houston Rocketsi võit 2.89 ( @ Coolbet)
Kokku üle 224.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril jäi omavaheliste kohtumiste saldoks 3:1 Houston Rocketsile.
  • Warriors on selleaastases play-offis visanud kõikides kohtumistes üle 110 punkti.
  • Viimane omavaheline kohtumine Warriorsi koduplatsil lõppes Houstoni kuue punktilise paremusega.

Valitsev NBA meister on kimpus erinevate vigastustega. Põhitsentrist juba jäädi ilma ning nüüd on ka võistkonna kaks staari Stephen Curry ja Klay Thompson mõlemad hädas hüppeliigese vigastusega. Tõenäoliselt platsile nad jooksevad, kuid oma jälje võib see esitustele jätta.

Houston Rockets on näidanud play-offis mõnevõrra kindlamat mängu kui Golden State Warriors. Ründeliider James Harden on teinud skoori nii ise, kui kaasanud ka meeskonnakaaslasi. Rollimängijad on oma panusega kenasti hakkama saanud ning kaitse poole pealt on võrreldes eelmise aasta play-offiga tehtud samm edasi.

Rocketsi eeliseks on kaks lisapuhkepäeva. Kui Warriors pidas oma viimase kohtumise alles ööl vastu laupäeva, siis Rockets ööl vastu neljapäeva.

Tänu kõrgemale asetusele on koduväljakueelis Golden State Warriorsil. See tähendab, et kui Houston Rockets tahab seeriat võita, siis nad peavad vähemalt korra Warriorsit võitma nende endi kodus. Tänu värskusele ja Golden State´i vigastuste probleemidele võikski selleks kohe parim võimalus olla esimeses kohtumises.

Lisaks võib oodata nende kahe meeskonna esituse väga kõrgeid skoore. Mõlemad meeskonnad kubisevad headest skoorijatest. Play-offis mängib võrreldes põhiturniiriga suuremat rolli kaitse, kuid kihlveokontorite poolt asestatud skooriliini peaksid need kaks meeskonda siiski täitma. Ka eelmises ringis olid Warriorsi mängud reeglina suureskoorilised. Rocketsi mängud pigem madalaskoorilised, kuid seda eelkõige nende vastase Utah Jazzi tõttu, kes oli rünnakul väga mannetu. Warriors on hoopis teine tera.

Meie valikud:

  • Houston Rocketsi võit (2.89 @ Coolbet)
  • Kokku üle 224.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 58€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds