Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Villarreal ennustusvihjed

UEFA Meistrite liiga teises poolfinaalis tulevad kolmapäeval platsile Liverpool ja Villarreal. Kollane Allveelaev on järjepanu Euroopa gigante kurvastanud. Kas seda õnnestub ka selles paaris teha?


Liverpool vs. Villarreal

Kolmapäev 27. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

 (2,25 @ Coolbet)

 (1,93 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtuvad omavahel kolmandat korda, eelneval on mõlemale tulnud üks võit.
  • Liverpool on 2022. aasta sees kõikide sarjade peale saanud 20 võitu, viis viiki ja ühe kaotuse.
  • Villarreal on eelnevalt Inglismaal mängides teeninud ühe võidu, kolm viiki ja viis kaotust.

Villarreali edusse pole eriti mitte keegi uskunud, kuna seal on ju peatreeneriks Unai Emery, kes Arsenlis põrus ja kes PSG-s ka väga pikalt vastu ei pidanud, aga tegu väga kogenud treeneriga, kes Euroopas korduvalt edu saavutanud ning tänavu on ta oma meeskonna jälle kaugele vedanud.

Liverpooli vastu ei anta loomulikult Emery meeskonnale jälle eriti võimalusi, aga Villarreali ülesandeks saab olema taas kahtlejate vaigistamine. Kohe avamängus kaotuse vältimine oleks suur saavutus.

Kaheksandikfinaalis suutis Milano Inter küll Anfieldil võidutseda, aga Liverpoolil olid selles paaris asjad sel ajal juba ilusti kontrolli all ja külaliste võit nende pühamus on harvaesinev asi, isegi kaotuste vältimisi pole palju.

Kõikide sarjade peale on Liverpoolil tänavu kodupubliku ees kirjas 20 võitu, kuu viiki ja üks kaotus. Meeskond tunneb end kodumurul väga hästi ja isegi kui mõni päev nii ei ole, siis tasub Jürgen Kloppil paar korda rahva suunas kätega vehkida ning atmosfäär on kohe teistsugune.

Villarreal suutis Torinos võidutseda lausa 3:0 ja 1:1 viik Münchenis maitses ka võiduna. Meeskond on kindlasti mõnusasti enesekindlust kogunud eelnevate euromängudega ja kolmapäeval verest välja ei lööda.

Külalised on Anfieldil kahlemata suureks võitluseks valmis, aga samamoodi rassis kõvasti nädalavahetusel Anfieldil ka Everton ja lõpuks jäädi ikka pika ninaga. Isegi suurepärasest esitusest ei pruugi piisata Liverpooli alistamiseks ning see teeb sellest Villarreali jaoks väga raske mängu.

Esimene panus – M. Salah lööb värava ja Liverpool võidab. Egiptlane on viimastes euromängudes jäänud vaikseks, aga alles näitas ta jälle klassi Manchester Unitedi vastu ja tema numbrid on hirmuäratavad – 42 matšiga 30 väravat.

Teine panus – Kokku alla 3 värava. Villarreal on kõikide sarjade peale pidanud kümme järjestikust kohtumist, kus üle kolme värava pole tulnud. Meeskond tahab kolmapäeval kindlasti kaitsele keskenduda ja skoori võimalikult väikesena hoida. Liverpool on võitlemas mitmel rindel ja võib mingi aeg teisel poolajal hakata energiat säästma, kui edu on kätte võideldud.

Meie valikud:

  • M. Salah lööb värava ja Liverpool võidab (1,98 @ Coolbet)
  • Kokku all 3 värava (1,94 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 99€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds