Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Premier League´s leiavad pühapäeval lisaks põnevuskohtumisele Manu ja Chelsea vahel  aset veel kaks kohtumist, kus jooksev . Loe edasi ning leiad ühe 6.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Leicester City vs. Wolves

Algab: 16:00

Omavahel kohtuvad eelmise hooaja üheksas ja seitsmes meeskond. Mullu suutis Leicester koduväljakul Wolvesi 2:0 alistada, võõrsil jäädi aga 3:4 alla.

Brendan Rodgersi hoolealused näitasid kontrollkohtumistes väga head vormi. Viimases võideti näiteks Atalanta meeskonda 2:1. Sümpaatse mulje on jätnud äärekaitsjad Chilwell ja Pereira, kes võivad lausa terve liiga peale moodustada ühe tugevaima äärekaitsjate koosluse.

Viimased hooajad on näidanud, et Leicesteri edu sõltub suuresti Jamie Vardyst. Kui temal on hea päev, siis on ka Leicesteril hea päev, vastasel juhul mitte. Suvel toodi rünnakul Vardyt toetama Ayoze Perez, kes varasemalt pallis Newcastles.

Wolvesi eelmine hooaeg oli üsna perfektne, liiga uustulnukana kõrge seitsmes koht. Kindlasti ei ole ka selle hooaja eesmärgid madalamad. Eelmise aasta põhitegijad on kõik meeskonnas ka tänavu.

Wolvesi kaitse on suurepärane ning seda kinnitavad ka suvised kontrollkohtumised. Näiteks mängiti juuli lõpus Manchester Cityga 0:0 viiki, enne seda võideti 4:0 Newcastlet.

Antud mängu võitjaks ennustame just kõrge distsipliiniga, hea kaitsega ja surmavata kontratega Wolves meeskonda. Eeldatavasti hakkab koduväljakul valdama rohkem palli Leicester ja selline mäng Nuno Santose hoolealustele sobib.

Meie valik: Wolves´i võit (3.67 @ Coolbet)


Newcastle vs. Arsenal

Algab: 16:00

Arsenal alustab järjekordselt missiooni järgmiseks aastaks Meistrite Liigasse. Esimesena seisab neil takistusena ees Newcastle, kes läheb uuele hooajal vastu Steve Bruce´i juhendamisel.

Suvistes kontrollkohtumistes jätsid mõlemad klubid üsna kahetised muljed. Tehti väga häid esitusi, kui ka üsna mannetuid. Sellised aga hooajaeelsed kohtumised üldiselt ongi ning lõplik tõde selgub alles liigamängudes.

Kui rünnakul on Arsenal väga arvestatav meeskond, siis kaitse kohta seda pigem öelda ei saa. Suvel suudeti samuti kaheksast mängust vaid kahel korral vastane nulli peal hoida.

Kuna tegemist on ikkagist kombopanusega, siis liialt riskeerima ei hakka ning võtaks valiku, et kohtumises lüüakse vähemalt kolm väravat. Arsenali kohtumistest on lausa viimased üksteist lõppenud tulemusega, kus on löödud kokku vähemalt kolm väravat. Newcastlel on samuti keskmine väravate hulk viimastes kohtumistes olnud üsna kõrge.

Meie valik: Kokku üle 2.5 värava (1.85 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 6.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds