Jälgi meid

Ennustusvihjed

Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings ennustusvihjed

Pühapäevane varajane NBA mängudeõhtu pakub televaatajale võimaluse jälgida Lääne-konverentsi keskmike Los Angeles Clippersi ja Sacramento Kingsi duelli. Meeskonnad on hetkel üsna soodsatel positsioonidel, et ülejäänud hooaeg heidelda play-off kohtade nimel.

Meeskondadel vigastustega erilisi probleeme ei ole. Tähtsamatest mängijatest on vaid Clippersil danilo Gallinari osalemine lahtine, kuid suure tõenäosusega näeme teda siiski väljakul.


LA.Clippers vs. Sacramento Kings
Pühapäev, 27. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Alla 229.5 punkti 1.85 @ Coolbet
LA. Clippers AH-3.5 punkti 1.9 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Lausa viimased 9 omavahelist mängu on võitnud Los Angeles Clippers.
  • Vaid konverentsi viimane meeskond on lasknud endale rohkem punkte visata, kui on seda teinud Sacramento Kings.
  • Sacramento Kings on võitnud viimasest 10st mängust võõral väljakul vaid 3.

Kumbki meeskond ei ole NBA mõistes isegi üle keskmise hea kaitsetiim, kuid omavad talendikaid skoorivate omadustega mängijaid. Naljalt need meeskonnad alla saja punkti ei viska. Omavahelised kohtumised on olnud eriti suureskoorilised. Viie viimase kohtumise keskmine lausa nii kõrge kui 236 punkti!

Seetõttu on ka kihlveokontorite punktiliinid väga kõrged ja prognoositakse umbes 230 punktilist mängu. Julgeme arvata, et see skoor jääb madalamaks. Seda põhjusel, et tänases mängus pööratakse rohkem tähelepanu kaitsele, kui oleme nende meeskondade esituses harjunud nägema.

Põhiturniir on jõudnud juba staadiumisse, kus võidud ja kaotused lähirivaalide vastu hakkavad tabeliseisu eriti tugevalt mõjutama. Seda on tõestanud ka viimased kohtumised, kus punktisummad on jäänud harjumatult madalaks.

Mängu favoriidiks võib pidada kodumeeskonda. Eriti tugeva hooaja alguse teinud Clippers ei ole suutnud seda hoogu hoida, kuid Sacramento Kings peaks siiski jõukohane vastane olema. Sacramento klubi on võõrsil mängudes väga kahvatu ja tänase mängu võitmiseks peaksid nad tugevalt üle oma keskmise taseme mängima.

Meie valikud:

  • Alla 229.5 punkti (1.85 @ Coolbet)
  • LA. Clippers AH-3.5 (1.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds