Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs Wolves ennustusvihjed

Premier League´i 22. vooru lõpetab tabeli teise Manchester City ning uustulnukana väga korralikku hooaega tegeva Wolverhampton Wanderersi vaheline kohtumine.

Wolves on meeskond, kes suutis esimesena sel hooajal Manchester Citylt punkte röövida, kui mängis koduväljakul välja 1:1 viigi. Ka seekord ei ole valitseval meistril lihtsat mängu oodata. Wolves on viimase kümne matši jooksul võitnud nii Liverpooli, Tottenhami kui ka Chelseat.


Manchester City vs Wolves
Esmaspäev, 14. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Poolaeg/Täisaeg – Viik/Manchester City 4.2 @ Coolbet
Mõlemad meeskonnad skoorivad 2.27@ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Manchester City on kõikides oma kodumängudes esimese värava löönud.
  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on jäänud viiki.
  • Lausa 5 Manchester City mängijat on löönud liigas vähemalt 5 väravat.

Wolvesele meeldib oma kaitse lukku panna ja mängutempo alla tõmmata. Nende osalusel kohtumistes lüüakse terve liiga peale kõige vähem väravaid. Kindlasti minnakse ka sama plaaniga võõrale väljakule City vastu mängima. Esimeses omavahelises kohtumises see plaan igatahes töötas. Manchesteri klubi suutis skoori avada alles 69ndal minutil.

Kui Manchester City rünnak pole pettumust valmistanud ja kodumängudes on keskmiselt löödud lausa 3.37 väravat mängu kohta, siis viimasel ajal on probleemid esinenud hoopis kaitses. Premier League´s pole suudetud viimases viies kohtumises vastast nulli peal hoida ja seejuures on vaid ühe tippmeeskonnaga mängitud. Wolves samal ajal pole viimases viies võõrsil mängus kordagi nulli peale jäänud.

Manchester City saab välja panna peaaegu, et oma tugevaima koosseisu. Kui siia veel lisada koduväljak ja viimases voorus Liverpooli alistamisest saadud lisamotivatsioon, siis Wolvesele võidu-või viigipunkti teenimisvõimalust ei näe. Küll aga julgeme arvata, et vähemalt avapoolaja on nad kindlalt mängus ning ka auvärav suudetakse ära lüüa.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad ( 2.27 @ Coolbet)
  • Poolaeg/Täisaeg – Viik/Manchester City (4.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga meie vihele panustades, tasku tervelt 84€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds