Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaia Kanepi vs Simona Halep ennustusvihjed

Austalian Openi avaringis kohtub Kaia Kanepi hetke maailma esireketi rumeenlanna Simona Halepiga. Loos ei olnud eestlannale just kõige armulisem, kuid omavahelised tulemused on näidanud, et oodata on põnevat matši.

Neli aastat tagasi võttis esimeses omavahelises mängus Halepi tasavägises kohtumises 2:1 võidu. Viimati, eelmise aasta augustis, mängis Kanepi US Openil maailma reketi kindlalt 2:0 üle.

Anett Kontaveit suutis avaringi võiduga jõuda kindlalt teise ringi. Kas seda suudab ka teine eestlanna?


Kaia Kanepi vs Simona Halep
Teisipäev, 15. Jaanuar, 2018
Mäng algab: orienteeruvalt 10:00
Ülekanne: Eurosport

Ennustusvihjed
Kaia kanepi võit 3.25 @ Coolbet

Kokku üle 2.5 seti 2.65 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Simona Halep on järjest kaotanud 5 kohtumist!
  • Viimases omavahelises kohtumises oli kihlveokontorite arust Simona Halep kaks korda suurem favoriit kui seekord.
  • Kaia Kanepi on suur slämmidel võitnud 56% oma kohtumistest.

Mõlema tennisisti hetkevormi kohta on väga palju küsimärke. Kaia Kanepi lõpetas eelmise hooaja üsna varakult, sooviga enne uut hooaega pisivigastused välja ravida. Viimane matš pärineb septembri kuust, kui võitluslikus kohtumises kaotas 1:2 Serena Williamsile. Viimased kaks nädalat on Kaia veetnud Austraalias ning treeningpartneritega hooaja avastardiks valmistunud.

Simona Halep lõpetas samuti hooaja väga varakult. Enda sõnade järgi oli ta kogu hooajast väga väsinud ning tundis, et peab tegema peale nelja järjestikust kaotust pikema pausi. Esimese kohtumise peale pausi pidas Halep eelmisel nädalal, kui kaotas 0:2 maailma 15ndale reketile.

Kaia Kanepi tugevuseks on kindlasti tugev serv ja jõulisus. Nõrkuseks kehvapoolne liikuvus. Täpselt vastupidine seis on aga Simona Halepiga – ülihea liikuvusega, kuid maailma tipptennisisti kohta väga nõrk serv.

Kui eestlanna tervis on eelmisest hooajast taastunud, siis on oodata väga tasavägist matši ja võidu võimalused on kindlasti olemas. Seda enam, et Halepi vorm on Australian Openi avaringide põletavaim küsimus. Kui Kaia Kanepi suudab vastase alistada, siis ülima tõenäosusega Simona Halep peale Austraalia turniiri enam maailma esireket ei ole.

Meie valikud:

  • Kaia Kanepi võit (3.25 @ Coolbet)
  •  Üle 2.5 seti (2.65 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds