Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anett Kontaveit vs Sara Sorribes Tormo ennustusvihjed

Aasta esimene suure slämmi turniir Australian Open on algamas ning avaringides näeme ka kahte eestlannat. Otsa teeb lahti Anett Kontaveit, kes kohtub hispaanlanna Sara Sorribes Tormoga, kes hoiab WTA edetabelis 80. kohta.

Tennisistid kohtuvad omavahel esimest korda. Kui Kontaveit on viimastel turniiridel näidanud üsna head tennist ja ka top10 mängijaid alistanud, siis Sara Sorribes nii heas hoos ei ole. Ta langes viimasel turniiril Hobartis välja juba kvalifikatsioonis kui kaotas maailma 102. reketile.


Anett Kontaveit vs Sara Sorribes
Esmaspäev, 14 Jaanuar, 2018
Mäng algab: Orienteeruvalt 06:00
Ülekanne: Eestis puudub

Ennustusvihjed
A. Kontaveit geimide AH-5.5 (1.82 @ Coolbet)
Kokku geime alla 19.5 (1.8 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Eelmisel aastal tegi Anett Austalian Openil suurepärase tulemuse, kui jõudis neljandasse ringi.
  • Sara Sorribes pole kordagi suutnud Australian Openi põhiturniiril võitu teenida.
  • 20 viimase tennisematši arvestudes on Anett Kontaveiti võiduprotsent 65, Sara Sorribesel 40.

Anett Kontaveit võib loosiga väga rahul olla. Oleme näinud, et erinevus Anetti hea päeva ja halva päeva vahel on üsna drastilised, kuid seekordse vastase üle peaks ka alla oma keskmise mänguga üsna kindla võidu võtma. Tänu oma mitmekülgsusele ei ole Anettil hisplaanna tasemega tennisistide vastu mängides konkreetseid nõrkusi, mida seekordne vastane saaks ära kasutada.

Sara Sorribese tugevuseks võib lugeda tema jõulisust, nõrkusteks väga halba liikuvust ning krobelist tehnikat. Tihti kingib vastuvõtul väga kergeid palle, mille punktiks löömiseks vastastel suuremaid probleeme ei teki. Anett Kontaveidile väga mugav vastane.

Eestlanna jaoks on esimeses ringis peamiseks ülesandeks võimalikult jõudusäästvalt järgmisesse ringi pääseda. See tähendab, et mida lühem mäng, seda parem. Tõenäoliselt otsustatakse asi väga kiiresti ära. Jõuvahekorrad on lihtsalt nii palju Anett Kontaveiti kasuks.

Meie valikud:

  • Anett Kontaveit geimide AH-5.5 (1.82  @ Coolbet)
  • Kokku geime alla 19.5 (1.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds