Manchester City vs. Watford ennustusvihjed

Laupäeval selgitatakse maailma vanima karikasarja ehk FA Cupi 2019a. meister. Selgitajateks Manchester City ja Watford. Esimene on karika võitnud viiel korral, viimati 2011. aastal. Watfordi parimaks saavutuseks on 1984a. teine koht. Teel finaali alistas City Premier League klubidest Burnley ja Brightoni. Watford pääses finaali tänu dramaatilisele lisaaja 3:2 võidule üle Wolvesi. Finaal mängitakse Wembley staadionil.

Man.City vs. Watford

Laupäev, 18. mai 2019
Mäng algab: 19:00
Ülekanne: Eestis puudub

Watford lööb värava (1.94 @ Coolbet)
Poolaeg/täisaeg – Viik/Manchester City (4 @ Coolbet)

• Premier Leagues võitis mõlemad omavahelised kohtumised sel hooajal Manchester City. Kodus 3:1 ja võõrsil 2:1.
  • Manchester City on viimasest viieteistkümnest kohtumisest võitnud lausa neliteist!
  • Watford on viimased kümme omavahelist kohtumist Manchester Cityga kaotanud.

Statistika järgi tundub, et Manchester City karika võitmine on vaid vormistamise küsimus. Watford pole sel sajandil suutnud Cityt veel kordagi alistada. Lisaks kõigele on viie viimase omavahelise kohtumise väravate saldo City kasuks 19:3. Õnneks on pall ümmargune ning spordis pole midagi enne lõpuvilet kindlel.

Meie esimene mõte kohtumise kohta on, et Watford saab vähemalt auvärava kirja. Viimases kolmes omavahelises kohtumises on Watford seda suutnud. Manchester City võib kergelt olla veel piduses meeleolus ehk peale tiitlivõitu on raske nii lühikese ajaga uuele karikale keskenduda. Watford aga on mänguks väga pikalt valmistunud. Sellise kaliibriga klubi jaoks on väga haruldane Inglismaa tugevas konkurentsis mistahes karika peale mängida.

Teisena soovitaksime valikut, et esimene poolaeg jääb viiki, kuid mängu võidab lõpuks Manchester City. Tõenäoliselt läheb Watford plaaniga enda värav hoida puhtana nii kaua kui võimalik ning loodavad tekkivatele kontratele ja standardolukordadele. Julgema taktika valik oleks tulega mängimine.

Tihti näeme, et sellistes mängudes domineerib favoriit esimesel poolajal väga tugevalt, kuid kuidagi ei suuda väravat ära lüüa. Teisel poolajal tehakse paar taktikalist muutust, muudetakse survet veel tugevamaks ning väravad on kerged tulema. Usume, et sellise stsenaariumiga kulgeb ka antud finaal.

Seisuks pakume 2:1 või 3:1.

• Watford lööb värava (1.94 @ Coolbet)
  • Poolaeg/täisaeg – viik/Manchester City (4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!