Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroliiga poolfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Selle nädala jooksul selgub Euroliiga tiitli võitja. Kõige pealt mängitakse põnevad poolfinaalid. Loe edasi ning leiad ühe 4.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 80€.


Fenerbahce vs. Anadolu Efes

Algab: Reede kell 19:00. ülekanne TVPlay Sports ja TV6

Esimene poolfinaal on Türgi siseasi. Sel hooajal on omavahel kohtutud kuuel korral. Mõlemad meeskonnad on nendest teeninud kolm võitu. Koduväljakueelis meeskondadel puudub, sest poolfinaalid ja finaal toimub Hispaanias Baskonia koduväljakul.

Fenerbahce poolelt jäävad eemale juba pikalt vigastatud olnud Lauvergne ning alles hiljuti jalga vigastanud Luigi Datome. Just viimase puudumine on Fenerbahcele räng hoop, kuid arvestades 2017a. meistri koosseisu sügavust, siis võib kindel olla, et Itaallase asemel leitakse rotatsiooni sobiv mängija. Anadolu Efes tuleb mängule tugevaimas koosseisus.

Kihlveokontorid leiavad, et mängu kerge favoriit on Fenerbahce. Me nõustume nendega ning esimesena lisaksimegi kombosse, et Anadolu Efes kaotab selle mängu ning vähemalt kolme punktiga. Fenerbahcel on lihtsalt rohkem kogemusi.

Nende kooseisust on enamus mängijad tulnud Euroliiga võitjaks ning kõigele lisaks – nende treener Željko Obradovic on üheksa tiitliga läbi aegade edukaim peatreener Euroliigas. Kui keegi teab, kuidas tähtsateks final fouri mängudeks meeskonda häälestada ning vastane taktikaliselt üle mängida, siis on see tema.

Lisaks kui vaadata selle hooaja omavahelisi mänge, siis nendest leiab kaks Fenerbache vähemalt kümnepunktilise võiduga lõppenud kohtumist. See toetab fakti, et tegemist on karvavõrra kõrgema klassiga meeskonnaga. Anadolu Efes suudab selle kohtumise võita ainult juhul, kui neil satub olema üle keskmise hea päev ja Fenerbahce ebaõnnestub.

Meie valik: Fenerbahce võit AH-2.5 (2.0 @ Coolbet)


Moskva CSKA vs. Real Madrid

Algab: Reede kell 22:00 ülekanne TVPlay Sports ja TV6

Valitsev Euroliiga meister Real Madrid asub finaali kohta püüdma Venemaa hiiu Moskva CSKA vastu. See aasta neil Luka Doncicit koosseisus pole, kuid sellegi poolest on head võimalused jõuda finaali. Kummagil meeskonnal olulisi puudujaid ei ole.

Hooaja jooksul kohtuti põhiturniiril kahel korral. Moskva CSKA võitis mõlemad. Esimese nelja-ja teise viiepunktilise paremusega. Real Madrid on aga läbi hooaegade tõestanud, et põhiturniiri mänge ei tasu üleliia tähtsaks pidada – eelmisel aastal tuldi meistriks viienda asetusega.

Kihlveokontorid peavad mõlema meeskonna võiduvõimalusi täpselt võrdseks. Seda arvame meiegi ning seetõttu võitja ennustamisest hoidume. Silma jäi hoopis huvitav panus, et kas Gustavo Ayon viskab vähemalt üheksa punkti. Meie usume, et viskab.

Seda põhjusel, et Moskva CSKA-l on korvialuses tsoonis väga lühikesed mängijad. Kyle Hinesil on näiteks pikkust vaid 198cm ning Othello Hunteril 203cm. Oma lühikese kasvu tsentri kohta kompenseerivad nad mitmete muude tugevustega, kuid Reali korvialustel mängijatel eesotsas Walter Tavaresel ja Gustavo Ayonil on üsna selge eelis.

Gustavo Ayon on hooaja jooksul visanud keskmiselt kaheksa punkti mängus. Kogemusi on sellel mehel aga tohutult ning võib kindel olla, et antud poolfinaalis tahetakse neid ära kasutada ning mehhiklane teenib suuri mänguminuteid.

Meie valik: Gustavo Ayon üle 8.5 punkti (2.0 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 4.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds