Jälgi meid

Ennustusvihjed

Bundesliga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Bundesligas mängitake viimane voor ning selgub, kes tuleb meistiks. Samuti jagatakse Meistrite Liiga ja Euroopa liiga kohad. Loe edasi ning leiad ühe 10.00  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 200€.


Müncheni Bayern vs. Eintracht Frankfurt (16:30)

Sarnaselt Inglise kõrgliigaga selgub ka Saksamaa meister viimases voorus. Viimati kujunes tiitliheitlus nii tasavägiseks kümme aastat tagasi. Kodumeeskonna jaoks on asi lihtne – ära kaota mängu ja oled meister. Juhul, kui kohtumine kaotatakse, võib tiitel rännata Dortmundi. Huvitaval kombel on Bayerni peatreeneril Niko Kovacil võimalik tiitel kindlustada oma eelmise koduklubi ehk Eintracht Frankfurti vastu.

Euroopa Liiga poolfinalisti rahuldab antud vastasseisust vaid võit. Sel juhul on neil võimalus tõusta esinelikusse ehk järgmise hooaja Meistrite Liiga kohale. Siiski vajatakse selleks ka sobivaid tulemusi teistest samal ajal toimuvatest kohtumistest.

Bayerni alistamine nende endi koduväljakul tundub Eintrachti taolise meeskonna jaoks üsna võimatu ülesanne. Seda enam, et kodumeeskonna jaoks on mängus tiitel. Samas ei ole Frankfurti klubil midagi kaotada ning nad peavad hakkama julgelt mängima. Tänu sellele võiks kohtumine kokkuvõttes kujuneda üsna lahtiseks ja väravaterohkeks.

Ei näe võimalust, et Bayern libastuks viimases voorus. Pigem korraldatakse väiksemat sorti hävitustöö ning lõpetatakse Bundesliga hooaeg stiilselt. Siiski arvame, et ühe korra suudavad külalised Bayerni kaitseliini üle mängida. Seda enam, et meeskonnas on Luka Jovic, kes suudab pealt näha võimatutest olukordadest palle väravasse panna. Mehele on silma peale pannud ka Real Madrid.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad ja Bayerni võit (2.15 @ Coolbet)


Borussia Mönchengladbach vs. Dortmundi Borussia (16:30)

Sellest mängust tuleb üks tuline andmine. Dortmundi rahuldab vaid võit. Mönchengladbach vajab tõenäoliselt esineliku koha säilitamiseks samuti võitu. Viimased seitse omavahelist kohtumist on võitnud Dortmundi Borussia.

Kihlveokontorid pakuvad Dortmundile üsna kõrget koefitsienti. Selleks on lausa 2.2. Ühelt poolt on see arusaadav, sest mängitakse võõrsil ning ülimalt motiveeritud meeskonna vastu, kuid kõige tõenäolisem tulemus peaks olema siiski Dortmundi võit.

Mönchengladbach pole viimases seitsmes kodukohtumises võidurõõmu tunda saanud. Viimati nähti nii halba seeriat kodumängudes kaheksa aastat tagasi. Kolm vooru tagasi suudeti kaotada tabeli tagant poolt kolmandale meeskonnale. See on tõeline ime, et Mönchengladbach sellise hooaja lõpuga veel nii kõrges mängus püsib.

Usume, et Dortmund võtab oma ning jätab Mönchengladbachi punktiteta.

Meie valik: Dortmundi Borussia võit (2.2 @ Coolbet)


Hertha Berlin vs. Leverkuseni Bayern (16:30)

Lõpetuseks valisime mängu, milles on suur kaal vaid ühel meeskonnal. Nimelt on Leverkusen üks nendest kolmest meeskonnast, kes heitleb esineliku koha eest. Hetkel tunduvad just nende võimalused see ihaldatud koht endale napsata kõige soodsamad, sest vastane ei ole nii kõvast puust kui lähirivaalidel Eintracht Frankfurtil ja Mönchengladbachil.

Hetkel asutakse tabelis viiendal kohal. Punktisumma on küll võrdne neljandal kohal asetseva Mönchengladbachiga, kuid halvem väravatevahe jätab nad Borussia klubi selja taha. Seejuures on väravatevahe Leverkusenil kehvem vaid kahe värava võrra.

See tähendab, et Leverkusen läheb siit võimalikult suure võidu järgi. See jätaks head võimalused esinelikusse tõusmiseks ka juhul, kui mõlemad lähirivaalid samuti oma kohtumised võidavad.

Seega on meie valik lihtne. Ülimotiveeritud meeskond võtab sellest kohtumisest võidu ning suudab juba esimese poolaja lõpetada eduseisus.

Meie valik: Poolaeg/täisaeg – Leverkusen/Leverkusen (2.15 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds