Manchester City vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Meistrite Liigas on juba kaks poolfinalisti selgunud. Nendeks on Barcelona ja Ajax. Kolmapäeva õhtul selgitatakse välja ülejäänud kaks nelja parima sekka jõudnud meeskonda. Antud vastasseisust selgub Ajaxi poolfinaali paariline. Esimene omavaheline kohtumine lõppes Tottenhami 1:0 võiduga.

Man.City vs. Tottenham
Kolmapäev, 17. aprill 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Esimene poolaeg jääb viiki (2.8 @ Coolbet)
Alla 3 värava (3 puhul raha tagasi) (1.96 @ Coolbet)

• Manchester City on viimasest kahekümnest koduväljaku mängust võitnud koguni üheksateist!
  • Tottenham on viimasest seitsmest võõrsil kohtumisest võitnud vaid ühe.
  • Manchester City on viimase viie mängu peale löönud vaid kaks väravat teisel poolajal.

Esimene omavaheline kohtumine oli küllaltki võrdne heitlus. Sergio Agüerol oli hea võimalus penaltist City juhtima viia, kuid Lloris tegi hea tõrje ning teisel poolajal suutis mängu ainsa värava lüüa hoopis kodumeeskond. Harry Kane sai kohtumises vigastada ning City vastu platsile ei jookse.

Selles paaris on võitjat ennustada väga raske. Mõlema meeskonna peatreenerid väärivad taktikaliselt üksteist. Manchester City võib paberil olla individuaalselt parem meeskond, kuid Tottenham on meeskondlikkuse ja distsipliini muster näidis.

Jättes eemale võitja ennustamise, siis keskenduks kõige pealt väravate arvu ennustamisele. Eeldame pigem madalaskoorilist mängu. Tottenham üritab võimalikult kaua selja taga nulli hoida ning mängib kaitsest lähtuvalt. Juhul, kui City lööb värava, siis muutub mäng veel kinnisemaks, sest siis ei taha kumbki meeskond enam liigseid riske võtta. Soovitaksime valikut, et kokku lüüakse alla kolme värava(kui lüüakse täpselt kolm väravat, siis raha tagasi).

Lisaks meeldib valik, et esimene poolaeg jääb viiki. Manchester City tuleb kindlasti üsna julgelt väravat otsima, kuid Tottenhamile ei ole lihtne väravaid lüüa. Seda näitas ka kaheksandikfinaal, kui Tottenham suutis võõral väljakul Dortmundi vastu nulli hoida. Hoolimata sellest, et Saksa klubi valdas palli üle 60% ja omas vähemalt kakskümmend statistikasse märgitud väravavõimalust.

• Esimene poolaeg  jääb viiki (2.8 @ Coolbet)
  • Alla kolme värava (3 puhul raha tagasi) (1.96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 56€.