Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fenerbahce vs. Kaunase Žalgiris ennustusvihjed

Sarnaselt enamikele korvpalliliigadele on ka Euroliigas algamas play-offid. Esimesel mängude päeval kohtuvad teiste seas ka Fenerbahce ja Žalgiris. Türgi klubi võitis Euroliiga põhiturniiri. Žalgiris pääses kaheksa parima hulka mäletatavasti ülinapilt tänu tugevale hooaja lõpule.


Fenerbahce vs. Žalgiris
Teisipäev, 16. aprill 2019
Mäng algab: 20:45
Ülekanne: TVPlay Sports

Fenerbahce AH-8.5 (1.94 @ Coolbet)
Fenerbahce üle 79.5 (1.87 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril võitis Fenerbahce mõlemad omavahelised kohtumised. Koduväljakul lausa 17 punktiga.
  • Fenerbahce ei kaotanud põhiturniiril koduväljakul mitte ühtegi kohtumist.
  • Žalgiris on hetkel kõikide liigade peale kokku võitnud järjest kaksteist kohtumist.

Žalgirise meeskond peab olema meeletult õnnelik, et suudeti juba võimatuna näivast olukorrast välja tulla ja play-offi murda. Siiski liigseks põhjust pidutsemiseks pole, sest esimeses ringis kohtutakse ühe suurima favoriidiga tiitlile. Fenerbahce on enamikes statistilistes näitajates Žalgirisest peajagu üle.

Kolme võiduni peetavas seerias võib Žalgiris küll ühe võidu heal juhul teenida, kuid kindlasti mitte esimeses kohtumises. Pigem saab esimeses kohtumises Žalgiris korraliku sauna. Play-off on hoopis midagi muud, kui põhiturniir. Praeguses staadiumis tulevad tasemevahed veelgi enam välja ja meeskondade kvaliteet, mitmekülgsus ja sügavus mängib lõpptulemuses suuremat tegurit. Me peame händikäpi, mis fenerbahcele pakutakse, üsna kindlaks valikuks. Žalgirist on tugevalt ülehinnatud.

Arvatavasti kujuneb mäng üsna madalaskooriliseks, kuid seda eelkõige põhjusel, et Žalgiris ei suuda Fenerbahce kaitsesurve all resultatiivselt tegutseda. Usume, et Türgi klubi suudab oma keskmise, mis on veidike üle 80 punkti, siiski täis saada. Seetõttu võtakski teiseks panuseks nende punktiliini.

Meie valikud:

  •  Fenerbahce Ah-8.5 (1.94 @ Coolbet)
  •  Fenerbahce üle 79.5 punkti (1.87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 39€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds