Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anadolu Efes vs. Barcelona ennustusvihjed

Euroliiga play-off kohtumised on käima läinud. Eilne mängude päev üllatusi ei toonud ja eeldatavad favoriidid võtsid väga veenvad võidud. Saame näha, mida toovad meile kolmapäevased kohtumised. Oodata on võrdset ja pingelist korvpalli.


Anadolu Efes vs. Barcelona
Kolmapäev 17. aprill 2019
Mäng algab: 20:00
Ülekanne: TVPlay Sports+

Anadolu Efes AH-4.5 (2.07 @ Coolbet)
Kokku alla 159 punkti (1.94 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril suutsid mõlemad meeskonnad omavahelistes mängudes teenida ühe võidu.
  • Anadolu Efes kaotas põhiturniiril koduväljakul vaid kolm kohtumist.
  • Barcelona on kõik oma viimased kolm Euroliiga kohtumist võõral väljakul kaotanud.

Prognoosime, et neljast paarist näeme just antud vastasseisus kõige tasavägisemaid kohtumisi. Mõlemad meeskonnad on tugevad koduväljaku meeskonnad ning suudavad nii kaitses kui rünnakul mängida parimal tasemel.

Anadolu Efes on sel hooajal näitamas suurepärast mängu. Meeskond on mitmekülgne. Tabavusprotsentide järgi ollakse üsna tipu lähedal nii kaare tagant kui ka lähemalt. Pallikaotusi tehakse vähe, resultatiivseid sööte jagatakse palju ja punkte visatakse üle Euroliiga keskmise. Vaid vabaviskeid teenitakse vähevõitu, kuid see-eest tabatakse neid paremini kui ükstapuha mis muu meeskond Euroliigas.

Veel märtsi kuus võitis Anadolu Efes koduväljakul Barcelonat 22 punktiga. Seekord kindlasti pole üleolek nii suur, kuid siiski ennustame koduklubi võitu. Kõik märgid näitavad, et tegemist on nende hooajaga. Samuti on saadud mänguks kõvasti rohkem valmistuda. Anadolu pidas oma viimase koduliiga mäng täpselt nädal tagasi, Barcelona pallis veel laupäeval.

Teiseks võiks ennustada madalaskoorilist mängu. Mõlemal meeskonnal on korralik kaitse. Play-offides jäävad üldjuhul heade kaitsetiimide omavahelised mängud eriti madalaskooriliseks. Kihlveokontorite punktiliin on küllaltki kõrgel ehk 159 punkti peal. Põhiturniiril visati omavahelistes mängudes keskmiselt 154 punkti. Tõenäoliselt jääb see tänu play-offi tähtsusele seekord veelgi madalamaks.

Meie valikud:

  •  Anadolu Efes AH-4.5 (2.07 @ Coolbet)
  •  Kokku alla 159 punkti (1.94 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds