Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. PSG ennustusvihjed

Meistrite liigas saab kolmapäev üks tõeline staaride armee taas kokku, kui A-grupi lahingus võõrustab Manchester City PSG-d. Avakohtumise suutsid pariislased võita, aga alagrupi liider on siiski City ja meeskonnal on võimalus selle mänguga edasipääs kindlustada.


Man City vs. PSG

Kolmapäev 24. November 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

L. Messi lööb värava (3,50 @ Coolbet)

Kokku üle 3 värava (1,99 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelnevad kuus omavahelist kohtumist on pooltel kordadel lõppenud Man City võiduga, PSG on võidutsenud vaid korra.
  • Man City on Euroopas 16 kodumängu järjest kaotuseta (15 võitu, üks viik).
  • PSG on võitnud kaks oma viimast Inglismaal käiku, aga kokku on aastate jooksul neid võite kogunenud ainult kolm.

Septembris tegi PSG arvatavasti Mauricio Pochettino käe all oma parima esituse, kui City 2:0 üle mängiti. Idrissa Gueye avas varakult skoori ning Lionel Messi sai klubi eest kirja oma esimese värava.

Argentiinlane on tänavu Meistrite liigas kolme matšiga löönud kokku kolm väravat ja värskelt on tal olemas ka esimene Ligue 1 tabamus. PSG alistas nädalavahetusel tema värava toel Nantes’i 3:1 raskest seisust, kus viimased pool tundi mängiti kümnekesi.

City tuleb kohtumisele rutiinse 3:0 võidu pealt Evertoni üle. Meeskond lõpetas eelmise kuu kehva perioodiga, kuid novembris on hoog jälle sisse saadud. Old Traffordil kägistati Manchester United täiesti ära ja kokku on pandud kolmemänguline võiduseeria, mille käigus on löödud üheksa väravat.

Ikka ja jälle räägitakse, kuidas City tunneb puudust mõnest puhtast ründajast, ent ka sellises olukorras voolavad väravad kenasti ning satsis on juba 15 erinevat väravalööjat. Seejuures 12 neist on sel hooajal jõudnud tabamuseni rohkem kui korra.

PSG on samuti komiteena hästi töötanud, kui kokku on juba 13 erinevat väravalööjat, aga pariislaste puhul võiks seda isegi pidada negatiivseks. Meeskonnal on tohutu ründekvaliteet ees, aga Mauricio Pochettino ei ole suutnud neist parimat välja pigistada. Eks see ole üks põhjustest, miks ta ise väidetavalt on otsimas võimalust tõusta vabanenud Unitedi treeneritoolile.

Esimene panus – L. Messi lööb värava.  Messi on koos Cristiano Ronaldoga automaatsed väravamasinad Meistrite liigas. Tal on kohanemine uues meeskonnas üsna vaevaliselt läinud, aga Euroopas on ta ikka saanud keskmiselt ühe värava mängu peale. Oma viimase üheksa Meistrite liiga mängu peale on Messi löömata jätnud ainult kaks korda.

Teine panus – Kokku üle 3 värava. Meeskonnad ei suutnud esimeses mängus suure skooriga kohtumist teha, aga seal raiskas City kõvasti võimalusi ja praeguseks on Pep Guardiola mehed end hoopis paremini käima saanud. PSG üldjuhul lekib alati väravaid, kuna Pochettinol on raske kõigile meelepärane olla ja ta pole meeskonnas tasakaalu leidnud. Täpselt 2/3 PSG tänavusest 21 mängust on vähemalt kolm väravat toonud ja suur osa väikese skooriga kohtumistest jäi hooaja algusesse.

Meie valikud:

  • L. Messi lööb värava (3,50 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3 värava (1,99 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 175€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds