Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Belgradi Partizan ennustusvihjed

Sel nädalal ootab järjekordne euromäng ees ka FC Florat, kes võõrustab UEFA Konverentsiliiga 5. voorus Belgradi Partizani. Esimene punkt on eelmisest voorust käes, kas nüüd õnnestub ka esimene võit võtta ja revanšeerida Serbias tulnud 0:2 kaotus?


FC Flora vs. Belgradi Partizan

Neljapäev 25. November 2021
Algab: 17.30
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku alla 2,5 värava (2,25 @ Coolbet)

R. Sappinen lööb värava (3,15 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kõik eelnevad kolm omavahelist kohtumist on lõppenud Partizani võiduga.
  • Flora on pärast Belgradis kaotamist üheksas järjestikuses mängus lüüasaamist vältinud.
  • Partizan on tänavu 28 matši peale võiduta jäänud kõigest seitse korda.

Kättemaksu saavutamiseks on vaja florakatel teha täielikult perfektne esitus. Kindlasti ei saa endale lubada samasuguseid hetkelisi magama jäämisi nagu eelnevas kahes mängus Anothrosise vastu. Ühtlasi tähendab see seda, et vältida tuleb aeglast algust.

Küprose klubi vastu hakkas mäng mõlemas kohtumises jooksma alles 0:2 pealt. Eriti kahju oli sellest kodumängus, kuna sealt oleks ilma vastaste väravateta vabalt võinud tulla Flora ajaloo ilusaim võit. Teisel poolajal oli tohutult häid väravavõimalusi ja ei tea, mis imeloitsu toel Küprose klubi viigist kinni hoidis.

Partizaniga tuleb palju raskem lahing, aga kui jõuda oma mänguga samale tasemele nagu eelmise matši teise 45 minuti sees, siis võiksid võiduvõimalused täitsa olemas olla.

Belgradi klubi saabub Tallinnasse pärast raskeid lahinguid Gentiga. Eelmine kohtumine õnnestus viigistada, aga kodus tuli 0:1 kaotus ja see on heitluses esikoha nimel trumbid andnud Belgia meeskonna kätte.

Partizan soovib neljapäeval võidurajale naasta ja samal ajal loodetakse, et Anorthosis suudab neile teene teha. Meeskonna motiveeritus peaks olema väga kõrgel ja see on florakate jaoks halb uudis.

Esimene panus – Kokku alla 2,5 värava. Ükski Partizani mäng alagrupis ei ole toonud üle kahe värava. Tabamusi ei soosi kindlasti ka see, et Flora peamine eesmärk saab olema kaitse lukus hoidmine. Varajane värav võib siin kõike muuta, aga tõenäoliselt tuleb ikkagi sarnane kohtumine võrreldes avamängudega alagrupi tugevamate vastu, kus on palju võitlust ja kannatamist.

Teine panus – R. Sappinen lööb värava. See on meil kujunenud juba traditsiooniliseks panuseks ja seekord on sellel ka üsnagi mahlakas koefitsient. Kodus peaks florakatel tulema rohkem võimalusi kui Belgradis ja meeskonnal kipuvad need ikka ja jälle Sappinenile kukkuma. Ta on tänavu kõikide sarjade arvestuses 38 mänguga löönud 32 väravat.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2,5 värava (2,25 @ Coolbet)
  • R. Sappinen lööb värava (3,15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 175€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds