Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Jaapani ralli ennustusvihjed

Autoralli maailmameistrivõistlused ehk WRC sari on jõudnud hooaja viimase etapini. Üle kümne aastase pausi järele kihutatakse Jaapanis, kus kitsad teeolud ja tehnilised kiiruskatsed esitavad ka kõige kogenumatele rallisõitjatele rohkelt väljakutseid. Kes võidab, kes põrub?


WRC ralli Jaapani etapp.
Neljapäev-pühapäev, 10-13 november, 2022
Esimene katse algab: 10:38
Ülekanne: TV6, TV3 Sport

Ennustusvihjed
Ott Tänak võitja (4.00 @ Coolbet)
Sebastien Ogier parim Toyota sõitja (2.10 @ Coolbet)
Katsuta võidab Craig Breeni (2.35 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Kalle Rovanperä (Toyota) 255 punkti                                             1. Toyota 503
2. Ott Tänak (Hyundai) 187                                                                    2. Hyundai 410
3. Thierry Neuville (Hyundai) 166                                                         3. M-Sport 238
4. Elfyn Evans (Toyota) 124
5. Takamoto Katsuta (Toyota) 107


Jaapanis sõidetakse kokku 19 kiiruskatset, mis ei toimu Eesti aja järgi just parimatel aegadel ehk öösiti. Kõige rohkem kilomeetreid läbitakse reedel, kui kihutatakse üle 120km. Laupäev ja pühapäev on kiiruskatseid umbes 60-70km jagu.

Viimati toimus Jaapani ralli 2010. aastal. Toona võidutses Sebastien Ogier Citroëniga. Tasub mainida, et ralli on aastate jooksul teinud läbi täieliku uuenduskuuri ning kruusarallist on saanud asfaldiralli. Tuttava Sapporo linna asemel on nüüd toimumiskohaks Toyota…linn.

Ehk tegemist on eriti tähtsa ralliga Toyota jaoks ja kõik peale võidu oleks neile täielik pettumus. Samas Hyundai piloot Thierry Neuville sõnas, et just Toyota kodus tahaks neile ära teha. Kindlasti mõtlevad sama ka teised Hyundai ja Fordi sõitjad.

Jaapani rallit iseloomustavad tehnilised kurvid ja väga kitsad teeolud. Päris palju tiirutatakse metsade vahel, kus on teedel rohkelt lehti ja igasugust muud metsasodi. Ilmateade lubab nädalavahetuse jooksul ka vihma ehk põnevusest ei tohiks puudust tulla. Üllatused on kerged sündima.

Kuigi tegemist on nö. Toyota koduralliga, siis hooajale tagasivaadates võiks Jaapani etapp sobida paremini hoopis Hyundai meestele. Samas uuel rallil võistlemisel mängivad eriti suurt rolli kogemused ja legendi kirjutamise oskus ehk masinate osakaal on kübeke väiksem.

Esimene panus – Ott Tänak võidab. Eestlase jaoks on tegemist viimase ralliga Hyundai roolis. Kuigi seetõttu võib kõrvalist “müra” olla rohkem ja keskendumine mitte nii paigas, siis tahtmine Hyundai ajajärk võiduga lõpetada on kindlasti olemas. Tänak on tõestanud ennast uutel rallidel suurepärase legendi kirjutajana ja kogemustest puudust ei ole.

Teine panus – Sebastien Ogier parim Toyota sõitja. Ott Tänaku kõrval võiks suurim favoriit võidule olla Ogier, kes võitis ka viimase ralli Kataloonias. Hoolimata sellest, et prantslane osaleb tänavu vaid loetud rallidel, on ta olnud alati suures mängus ja kogemustega nooremaid konkurente üle mänginud. Rovanperä jaoks pole see ralli tõenäoliselt kõige lemmikum ja Evansilt ei tule see hooaeg kohe üldse.

Kolmas panus – Katsuta võidab Craig Breeni. Kui Breeni hooaja esimene pool oli päris paljulubav ja tuli ka poodiumeid, siis teine pool on toimunud täielik ärakukkumine. M-Spordi meeskonnas on päris pingeline õhkkond ning kiiresti sõita pole lihtne. Katsuta tahab kodurallil olla kindlasti kiire ning miks mitte ei võiks see tähendada esikuuiku kohta.

Meie valikud:

  • Võitja Ott Tänak (4.00 @ Coolbet)
  • Sebastien Ogier parim Toyota sõitja (2.10 @ Coolbet)
  • Katsuta võidab Craig Breeni (2.35 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds