Premier League’i nädalavahetuse maiuspala on megamatš Manchester City ja Chelsea vahel. Liidermeeskond on pikalt võidult võidule sammunud. Kas jõudsalt oma vormi parandama hakanud Chelsea suudab selle marsi lõpetada?

Algab: 14.30
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku alla 2,5 värava (2,03 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,20 @ Coolbet)

• Meeskonnad pole seitse kohtumist järjest omavahel ühtegi viiki välja mänginud.
  • Man City on kõikide sarjade arvestuses võitnud 14 oma viimasest 15-st mängust.
  • Thomas Tuchel on Pep Guardiola vastu saanud kolm võitu, ühe viigi ja viis kaotust.

Chelsea jaoks lõppes vana aasta minikriisiga, kus võidud kippusid harvadeks jääma, aga enne Etihadile sõitmist on endale ehitatud kolmemänguline võiduseeria. Liigakarikasarjas jäeti Tottenham kahes mängus kuivale ja vahepeale mahtus kerge jalutuskäik FA karikas 5. liiga Chesterfieldi vastu.

Thomas Tuchel ja tema mehed olid parajaks nuhtluseks Pep Guardiolale ja Cityle eelmisel hooajal, kui sakslane suutis omad kolme võiduni tüürida, aga tänavuses esimeses vastasseisus olid jõuvahekorrad jälle pöördunud.

Tagasi vaadates ei tundu City septembrikuine 1:0 võit Stamford Bridge’il millegi hämmastavana, ent pärast mängu nimetasid paljud seda kohtumist City parimaks esituseks, mis Guardiola käe all on tehtud. Eelkõige kajastus see kaitse poole pealt, kuna Sinised ei saanud oma koduhoovil kirja mitte ühtegi raamidesse läinud üritust.

Bridge’il käimise järel tuli Cityle koheselt tagasilöök Meistrite liigas, kus kaotati PSG-le 0:2 ja järgnesid mõned ebakindlad nädalad, mis päädisid oktoobri lõpus koduse 0:2 allajäämisega Crystal Palace’ile, aga pärast seda ei ole tiitlikaitsja Premier League’is enam mitte ühtegi punkti ära andnud.

Masin on jälle läinud ülivõimsalt liikuma ja selle peatamine saab väga raske olema. Chelsea’il oleks vaja sellega siin hirmsasti hakkama saada, kuna vahe Guardiola meestega on läinud kümne punkti peale ja kui City lähimad konkurendid ei suuda neilt midagi ampsata, siis pole teistel üldse erilisi lootusi.

Esimene panus – Kokku alla 2,5 värava. Omavahel kohtuvad kaks taktikalist geeniust, kes on teineteise nullimisega head tööd teinud. Tuchel ja Guardiola on tänaseks Inglismaa klubide eesotsas kohtunud neli korda ja ainult üks mäng on toonud üle kahe värava ning seegi juhtus läbi lisaminutite tabamuse.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Kui lõpuks ikka väravaid hakkab tulema, siis pärast poolajapausi, sest mõlemad meeskonnad on esimese 45 minutiga sel hooajal väga vähe ära andnud. Man City on uskumatul kombel lubanud endale ainult kaks avapoolaja väravat. Hooaja lõikes on ka resultatiivsus mõlema puhul teisel poolajal parem.

• Kokku alla 2,5 värava (2,03 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,20 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 101€!