Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brighton & Hove Albion vs. Crystal Palace ennustusvihjed

Premier League’i uus mänguvoor avatakse reede õhtul M23 maantee derbiga Brighton & Hove Albioni ja Crystal Palace vahel. Kolm järjestikust mängu on nende vahel lõppenud dramaatilise 90+ minuti väravaga. Kas sama trendi hoitakse ka seekord?


Brighton vs. Crystal Palace

Reede 14. Jaanuar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Viik (3,32 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (2,02 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on Premier League’is kohtunud üheksa korda: Palace’il on kolm võitu, Brightonil kaks.
  • Brighton on viigistanud tervelt üheksa oma tänavusest 19-st liigamängust.
  • Crystal Palace on kodust eemal saanud kolm järjestikust kaotust üldskooriga 0:5.

Selle hooaja esimeses kohtumises sai lisaminutite värava magusust maitsta Brighton, kui Neal Maupay 1:1 viigi päästis.

27. septembril peetud kohtumine oli tuntud viigiseppade jaoks hooaja esimene mäng, kus punktid võrdselt ära jagati, aga sealt edasi on neid muudkui kuhjunud. Brightonil oli vahepeal isegi seeria, kus kümne liigamängu peale tuli seitse viiki.

Graham Potter on väga hinnatud treener, aga rohked viigid tähendavad seda, et tema võiduprotsent Brightoni juures on ainult 28,7.

Oma suure rivaali vastu tuleb nüüd võitu otsida ilma kahe väga olulise mängijata. Kapten ja meeskonnahing Lewis Dunk on juba mitmendat nädalat ravimas põlvevigastust ja Premier League’i parim keskväljur Yves Bissouma on praegusel ajal Aafrika Rahvuste karikal aitamas Mali meeskonda, kui just kohtunikul koju minemisega kiire pole.

Palace’il on turniiril ametis tervelt kolm mängijat: Wilfried Zaha, Jordan Ayew ja Cheikhou Kouyate.

Patrick Vieira on halval ajal ilma jäänud tähtsatest mängijatest, kuna meeskonna mängumootor on jukerdamas. Viimase nelja vooru peale on Palace saanud vaid ühe võidu ja kui vahepeal liiguti stabiilselt aina ülespoole, siis nüüd on Lõuna-Londoni klubi liigatabelis 12. kohale toppama jäänud.

Võõrsil mängimisega on meeskonnal terve hooaja jooksul probleeme olnud ja üheksa välisreisi peale on saadud ainult üks võit. Amexi staadion oleks väga magus koht, kust üks enda nimele veel kirjutada.

Esimene panus – Viik. Brighton on tõeline viikide masin ja ega Palace ka neile palju alla ei jää. Täpsemalt on tänavu tehtud 20 kohtumise peale kaheksa viiki. Mõlemad meeskonnad on tähtsatest mängijatest ilma jäänud ega saa seetõttu oma parimat näidata ning võiduvärava leidmiseks ei pruugi piisavalt kvaliteeti kummalgi olla.

Teine panus – Mõlemad löövad värava. Pärast omavahelise kõigi aegade esimese Premier League’i matši 0:0-i on meeskonnad kõigis välja arvatud ühes kohtumises teineteisele väravaid jaganud. Palace’i mängud on üldse Vieira käe all väga lahtised olnud – ise on löödud hästi (29 väravat), aga endale on siiski rohkem lastud (30).

Meie valikud:

  • Viik (3,32 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (2,02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 166€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds