Jälgi meid

Ennustusvihjed

Atalanta vs. Milano Inter ennustusvihjed

Serie A-s pannakse nädalavahetusele punkt Bergamos, kus alati tuliseid mänge pakkuv Atalanta võõrustab tiitlikaitsjat Milano Interit, kes pole juba ligi kaks kuud ühtegi punkti ära andnud. Kas võidult võidult sammumine jätkub?


Atalanta vs. Milano Inter

Pühapäev 16. Jaanuar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Setanta Sports

Kokku üle 3 värava (1,98 @ Coolbet)

Kokku üle 9,5 nurgalöögi (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Atalanta on vastasseisus kuus mängu võiduta, aga neli nendest kohtumistest on lõppenud viigiga.
  • Koduväljakul on Atalantale tänavu kogunenud kolm võitu, kolm viiki ja kolm kaotust.
  • Inter on võitnud kaheksa järjestikust liigamatši.

Inter alustas tiitli kaitsmist üsna rabedalt, kui kohe kiirelt kukuti punkte ära andma ning hooaja alguse võiduta mängude seas oli ka kodune 2:2 viik Atlantaga, aga Simone Inzaghi sai vaikselt nokitsedes kaitse korda ja see on kõige aluseks olnud.

Eelmises voorus katkes Interil Lazio vastu tervelt kuuemänguline nulliseeria. Kui väravate löömine pole terve hooaja vältel probleeme valmistanud ja meeskond on liiga resultatiivseim sats, siis on nüüd on oma kaitsenumbreid korrigeeritud sedamoodi, et ainult Napoli (15) on Interist (16) vähem väravaid lasknud.

Atalanta lööb uhkelt nii ise (44) kui laseb ka endale lüüa (26). Tegu on mängustiili poolest ühe Euroopa jalgpalli unikaalsema meeskonna ja viimased hooajad on näidanud, et pika peale ollakse nii ka edukad. Praegused lühiajalised tulemused küll kõige ilusamad ei ole, kui viimasest kolmest voorust on saadud ainult üks võit.

Interi vastu peab Atalanta vormi otsima ilma oma parima väravaküti Duvan Zapatata. Colombia kahur on tegemas väga head hooaega ja tema puudumine kärbib tunduvalt Gian Piero Gasperini meeskonna võimalusi. Lisaks on kaitsest puudu Davide Zappacosta ja Rafael Toloi.

Arvestades Interi praegust minekut ja seda, et Inzaghil on sisuliselt kõik terved, vajab Atlanta tulemuse ära toomiseks väikesemat sorti imet, aga samal ajal on teada, et Atalanta mängudes võib alati kõike juhtuda.

Esimene panus – Kokku üle 3 värava. Sel hooajal on olnud täpselt viis Atlanta mängu, kus vähemalt kolme väravat pole täis tulnud. Eelmises voorus möllati Udinesega lausa nii, et kokku tuli kaheksa kolli. Interile ei ole kindlasti kerge lüüa, aga ega kellegi jaoks ei ole kerge ka Bergamos puuri puhtana hoidmine.

Teine panus – Kokku üle 9,5 nurgalöögi. Tegu on meeskondadega, kes mõlemad Serie A nurgalöökide edetabeli esikolmikus. Inter kogub keskmiselt mängu peale liiga parimat tähistavad 6,2 nurgalööki ja Atalanta on neid kolmanda parima meeskonnana saanud keskmiselt 5,5. Nende mängud on alati mõlema värava all äktsionit täis ja see loob nurgalöökideks soodsa olukorra.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3 värava (1,98 @ Coolbet)
  • Kokku üle 9,5 nurgalöögi (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 99€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds