Jälgi meid

Ennustusvihjed

Burnley vs. Liverpool ennustusvihjed

Premier League´i liider Liverpool sõidab külla Burnleyle, kes hoiab tabelis kõrget kuuendat kohta. Kui Liverpool võitis viimases voorus kindlalt 3:1 Arsenali, siis Burnley mängis samal ajal 1:1 viiki Wolvesiga.


Burnley vs. Liverpool

Laupäev 31. august 2019
Algab: 19:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Kokku üle 3.5 värava (2.37 @ Coolbet)
Esimene värav – Sadio Mane (4.75 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal võitis Liverpool mõlemad omavahelised kohtumised skooridega 4:2 ja 3:1.
  • Liverpool on kolme kohtumisega löönud 9 ja endale lasknud lüüa 3 väravat. Burnley samad näitajad on 5 ja 3.
  • Viimasel hooajal lõppesid 47% Liverpooli võõrsil kohtumistest koguskooriga üle 2.5 värava.

Burnley on teinud üsna korraliku hooaja alguse ning eriti hoogu on sattunud Ashley Barnes, kes on seni teinud skoori kõigis kolmes kohtumises. Liverpooli poolt on Salah skoorinud kolmel korral.

Esimesena võtaks valiku, et kohtumises lüüakse üle 3.5 värava. Liverpooli rünnak on hooaja alguses peaaegu oma tuntud headuses ja väravaid võiks nende poolt oodata vähemalt kolm. Samas on kaitse jätnud pigem haavatava mulje.

Oma rolli mängib kaitses ka väravavaht, kes antud kohtumises on Liverpooli poolelt endiselt Adrian. Siiamaani on ta saanud üsna tublilt hakkama, kuid siiski lasknud sisse ka mitu jämedat eksimust. See kõik võiks tähendada, et ka Burnley suudab vähemalt korra Liverpooli kaitseliini üle mängida. Seda enam, et kohtumine toimub nende koduväljakul ja Barnes on praegu hirmkõvas vormis.

Teisena lisaks natukene riskeerivama panuse – esimese värava lööb Sadio Mane. Meie hinnangul on just Senegali koondislane kõige tõenäolisem skoori avaja.

Sel hooajal on Mane skoorinud koduliigas vaid korra, kuid seda enam võib oodata temalt sellest kohtumisest. Eelnevates mängudes on ta jäänud silma väga aktiivse olukordade loojana, seni on veel realiseerimine alt vedanud. Koefitsient on igatahes piisavalt väärtuslik, et antud valikut proovida.

Kohtumise lõpptulemuseks ennustaks 1:3. Burnley on kahe hooaja vahel oma taset tõstnud, kuid Liverpool on siiski koduliigas koos Manchester Cityga veel eliitmeeskonnad, kelle alistamiseks peavad keskmikud tegema superpartii ja lootma, et vastasel on kohutav päev.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (2.37 @ Coolbet)
  • Esimene värav – Sadio Mane (4.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds