Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs Arsenal ennustusvihjed

Premier League´i ringi põnevaim kohtumine leiab aset pühapäeva õhtul. Manchester City on hetkel langenud kolmandale kohale, kuid neil on võrreldes teisel kohal asetseva Tottenhamiga üks mäng vähem peetud. Arsenal hoiab viiendat kohta ja võitleb Chelseaga Meistrite Liiga alagrupiturniiri asetuse eest.

Viimases voorus suutis Manchester City kaotada eduseisust Newcastlele ning enam libastumiseks ruumi ei ole, kui tahetakse püsida kõrgeimas mängus. Arsenal teenis võitluslikus mängus tulemusega 2:1 võidu Cardiffi üle.


Manchester City vs. Arsenal
Laupäev, 2. veebruar 2019
Mäng algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Kokku üle 4.5 värava 3.07 @ Coolbet
Kokku üle 4.5 hoiatuskaardi 2.85 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Manchester City on löönud 24 mänguga 63 väravat. Arsenali sama näitaja on 50.
  • Arsenalile on löödud kõikidest väravates 61% esimesel poolajal.
  • Viimased neli omavahelist mängu on lõppenud Manchester City mänguga ning Arsenal on nendes suutnud kokku lüüa vaid 1 värava.

Nagu me teame, siis vahel lihtsalt juhtub nii, et ühes mängus lüüakse ulmeliselt palju väravaid. Kui mingite meeskondade vahelistes kohtumises on seda ootata natukenegi tõenäoline, siis võiks tegemist olla nende kahe meeskonnaga. Muidugi on sellele panustamine väga riskeeriv, kuid seda magusam on ka võimalik võidusumma. Arsenali ja Manchester City kohtumistes on vähemalt viis väravat löödud sellel hooajal 12-l korral ehk 25% kõikidest mängudest.

Teise valikuna kaldume üsna emotsionaalse ning võitlusliku, vahel ka liiga robustse mängu poole. See tähendab rohkelt hoiatuskaarte. Mõlemal meeskonnal on peal suured pinged ning edu nimel ollakse valmis ka mõnes olukorras reegleid tugevalt rikkuma. Viimase viie omavahelise kohtumisega on kahe peale kokku teenitud 26 kaarti, mis teeb keskmiselt mängus veidike üle viie.

Oleme üsna kindlad, et vähemalt üks nendest valikutest läheb täppi, mis tähendab ka automaatselt mängu lõikes kasumit. Kes nii julge ei ole, siis mõlemat valikut natukene madalamale tuues ehk vähemalt nelja väravat ja hoiatuskaarti ennustades, saab ka väga soliidsete koefitsentidega valikud.

Meie valikud:

  • Kokku üle 4.5 värava (3.07 @ Coolbet)
  • Kokku üle 4.5 hoiatuskaardi (2.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds