Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs Los Angeles Lakers ennustusvihjed

NBA pakub põhimõttelist vastasseisu. Lebron Jamesi koduklubi kohtub valitseva meistri ja igipõlise rivaaliga Golden State Warriorsiga.

Seekordset kohtumist varjutavad mitmed sündmused. Nimelt soovib Lakers iga hinna eest tuua meeskonda Pelicansi tähtmängijat Anthony Davist ning on valmis loobuma neljast oma mängijast. See võib tõsiselt pärssida nende mängijate tegevust mänguväljakul. Muidugi juhul, kui neid üldse otsustatakse mängitada. GSW poole pealt on lahtine Thompsoni osalemine.


Golden State Warriors vs. LA. Lakers
Pühapäev, 3. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 03:30
Ülekanne: Nba League Pass

Ennustusvihjed
GSW AH-9.5 punkti 1.9 @ Coolbet
Lakers alla 112.5 punkti 1.85 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis GSW 19 punktiga.
  • Golden State Warriors on NBA resultatiivseim klubi.
  • Lakers on viimasest 6st mängust võitnud vaid 2.

Seekord on GSW väga suureks favoriidiks ning tõenäoliselt kingivad nad Lakersile suure kaotuse.

Estiteks sellepärast, et nagu eelpool mainitud, teavad paljud Lakersi mängijad, et neid tahetakse lähipäevade jooksul ära vahetada ning tõenäoliselt on raske sellistel hetkedel meeskonnale sada protsenti anda.

Teiseks: Warriors on meeskond, kelle edu sõltub suuresti motiveeritusest. Stephen Curryl on alati Lebron Jamesi tiimi vastu mängimisel ekstra motivatsioon ning ka teised meeskonnakaaslased soovivad maailma parimaks loetavale mängijale kohta kätte näidata. Selles kohtumises ei võta kodumeeskond kordagi jalga gaasipedaalilt.

Kolmandaks põhjuseks on Golden State’i keskmängija Demarcus Cousins. Viimatises omavahelises mängus näitas ta nii rünnakul kui kaitses võimu. Lakersil ei ole ühtegi mängijat, kes ta kaitses kinni suudaks võtta. See on kodumeeskonnale väga suur trump.

Juba need kolm põhjust annavad aimu, et tõenäoliselt kulgeb see kohtumine Golden State Warriorsi tähe all. Seega ennustame, et kodumeeskond võidab üsna kindla skooriga ja hoiab Lakersi madala skoori peal.

 

Meie valikud:

  • Golden state warriors AH-9.5 (1.9  @ Coolbet)
  • Lakers alla 112.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds