Jälgi meid

Ennustusvihjed

Boston Celtics vs Oklahoma City Thunder ennustusvihjed

Pühapäevane telemäng on tõeline maiuspala, kus kohtuvad kaks tugevat play-off meeskonda. Meeskondlik Boston üritab koduväljakul lõpetada Thunderi 7-mängulist võitude seeriat.

Thunderit veavad Paul George ja Russell Westbrook, kes duona moodustavad uskumatult efektiivse koosluse. Lisaks on Paul George ka üks parimaid kaitsemängijaid liigas. Bostoni näol on üldiselt tegemist palju meeskondlikuma tiimiga, kuid skoori eest muretsevad enamjaolt Kyrie Irving ja Jayson Tatum.


Boston Celtics vs. OKC Thunder
Pühapäev, 3. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 21:00
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
OKC Thunderi võit 2.3 @ Coolbet
Kokku alla 227 punkti 1.92 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • 10.2 – just nii palju teeb Thunder keskmiselt mängus vaheltlõikeid, mis on ülekaalukalt NBA parim näitaja.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Boston Celtics 6 punktiga.
  • Mõlemad meeskonnad kuuluvad hetkel kaitsereitingu järgi NBA top 3 klubide hulka.

Hetkeseisuga on tegemist väga võrdsete meeskondadega ning seega on ka mõlema meeskonna võiduvõimalused võrdsed. Seetõttu võtame valikuna Oklahoma City Thunderi võidu, sest nende koefitsent on kõrgem. Nende liidrid Paul George ja Russell Westbrook on ka suurepärases hoos. Esimene tabas viimases kohtumises 10 kolmepunktiviset ning kogus 43 punkti.

Russell Westbrook on teinud sellel hooajal 51 mänguga 20 triple-doublet ning 82% nendest mängudest on Thunder ka võitnud. Kui Westbrook suudab meeskonnale mängida ning teeb tarkasid viskevalikuid, siis on Oklahoma klubi võimeline kõigiga vähemalt võrdselt mängima.

Võiks eeldada, et oodata on madalaskoorilist mängu. Kohtuvad kaks väga soliidse kaitsega meeskonda. Keskmiselt lastakse vastastel visata veidi üle saja punkti. Samuti on tiimide peatreenerid üsna kogenud taktikud, kes suudavad ka ohtlikute ründemeeskondade mänguplaane piisavalt häirida, et nad ei viska oma tavapäraseid punkte täis. Eriti tunnustaks Bostoni lootsi Brad Stevensit.

Boston on koduväljakul raske vastane, kuid Thunder suudab kindlasti lõpuni mängus püsida ning siis saavad juba otsustavaks liidriomadustega mängijate etteasted. Paul George on viimasel ajal nii heas hoos, et suudab ka võõral väljakul peo püsti panna ning legendaarse Bostoni pika ninaga jätta.

Meie valikud:

  • OKC Thunderi võit (2.3 @ Coolbet)
  • Kokku alla 227 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds