Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Euroopa jalgpalli kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.30 koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 215€.


FC Barcelona vs. Girona

(Laupäev 17:15 TV3 Sport 3)

Barcelona pole viimase kolme kuu jooksul kaotanud mitte ühtegi kohtumist. Selle perioodi sisse jääb ka MM-i paus, kuid siiski on üle 10 kohtumise järjest suudetud kaotusekibedust vältida. Koduliigas on sel hooajal kaotatud vaid üks kohtumine.

Girona hoiab tabelis 11. positsiooni ning on viimasest viiest kohtumisest võitnud vaid ühe.

Mõistagi on kohtumise kindel favoriit Barcelona ja nende võidus ei tohiks väga suurt küsimust olla.

Lisaks kombosse valiku, et Girona jääb nulli peale ehk ei löö väravat. Barcelona on tänavu jätnud kaitses väga soliidse mulje ja on endale 17 vooruga lasknud lüüa vaid 6 väravat, mis on päris ulmeline näitaja. Positiivses mõttes. Viimase viie vooruga on lastud endale lüüa vaid kaks väravat.

Meie valik: Girona ei löö väravat (2.54 @ Coolbet)


Müncheni Bayern vs. Eintracht Frankfurt

(Laupäev 19:30 Viaplay

Saksamaa jalgpalli valitseja Müncheni Bayern on viimased kaks vooru viigiliste tulemustega punkte kaotanud. Sellegi poolest jätkatakse tabelis veel esimesel positsioonil.

Eintracht hoiab neljandat positsiooni ning jääb Bayernist vaid viie punkti kaugusele. Ehk võidu korral oleks esiotsa punktiseis väga tasavägine.

Kuigi viimane omavaheline kohtumine lõppes Müncheni klubi 6:1 võiduga, siis viimaste aastate jooksul on Eintracht olnud Bayernile üsna ebamugav vastane. Näiteks võideti aastanumbri 2021 sees mõlemad omavahelised kohtumised.

Kombosse lisame valiku, et Bayern lööb värava mõlemal poolajal. Viimastes voorudes on punkte kaotatud ja nüüd tahetakse ennast koduväljakul heas mõttes välja elada ja vastane paika panna.

 

Meie valik: Bayern lööb värava mõlemal poolajal (1.70 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.30


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 215€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds