Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Panathinaikos ennustusvihjed

Euroliiga topeltvoor on käimas ning meeskonnad jooksevad sel nädalal juba teist korda platsile. Neljapäevane mängupäev pakub meile legendaarse heitluse kahe suurklubi vahel – vastamisi lähevad Barcelona ja Panathinaikos.


Barcelona vs. Panathinaikos

Neljapäev 15. Oktoober 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Panathinaikos AH+9.5 (1.93 @ Coolbet)

Kokku alla 154.5 punkti (1.94 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised kohtumised Barcelona. Vastavalt 12 ja 11 punktiga.
  • Panathinaikos pole üheksa kohtumist järjest suutnud Barcelonat võõral väljakul võita.
  • Barcelona on sel hooajal visanud keskmiselt vaid 72 punkti mängu kohta.

Kodumeeskond Barcelona asub tabelis kahe võidu ja ühe kaotusega kuuendal kohal. Võidud on saavutatud üle Moskva CSKA ja Valencia, kaotati Peterburi Zeniidile.

Panathinaikos on seni pidanud ühe kohtumise vähem. Avavoorus suudeti võita Himkit, seejärel jäädi koduses derbis alla Olympiacosele. Kreeka klubil on olnud neli lisapuhkepäeva võrreldes oma tänase vastasega.

Barcelona on olnud kergeid probleeme koroonasse nakatumisega ning nüüdseks on ka selgunud, et positiivse proovi on andnud nende kalleim mängija Nikola Mirotics, kes peab aega veetma eneseisolatsioonis.

Panathinaikose poolelt peaks hetkeseisuga tõenäoliselt eemale jääma Lefteris Bochoridis.

Peale esimesi kohtumisi on näha, et uus peatreener Šarūnas Jasikevičius on Barcelonasse toonud kaasa palju iseloomujooni, mida nägi tema varasemas meeskonnas Žalgirises. Ehk põhirõhk on läinud kaitsele. Vastasmeeskondi hoitakse küllaltki madalate skooride peal ja ise samuti väga kõrgeid skoori ei visata. Tänavuse hooaja keskmine vaid tagasihoidlik 72 punkti.

Panathinaikose jaoks kujuneb tänavune hooaeg kindlasti väga keeruliseks. Meeskond on tasemelt ühtlane, kuid pigem jääb Euroliiga keskmisele tasemele selgelt alla. Saame näha, kui hästi suudab peatreener Georgios Vovoras meeskonna mängima panna.

Esimene panus – Panathinaikos AH+9.5. Barcelonal on küll hirmkõva koossseis, kuid nad on alles oma mängu uue peatreeneri all leidmas. Koroonaajastu kohtumised on näidanud, et autsaiderid saavad favoriitidele päris hästi vastu ning ka üllatused on kerged tulema. Kreeka klubil on ka puhkepäevi olnud rohkem. Ennustaks üsna tasavägist kohtumist, mille tõenäoliselt Barcelona võidab, aga mitte suurelt.

Teine panus – Kokku alla 154.5 punkti. Euroliiga hooaja esimesed voorud on olnud äärmiselt madalaskoorilised. Ning nii kaua kuni sellised kohtumised jätkuvad, tuleb “under” panuseid ära kasutada. Barcelona kõige suurema skooriga kohtumises peale kolmandat vooru visati kokku 144 puntki. Leedulasest peatreeneri filosoofia näeb ette kõva kaitset ning selle all kannatab pisut ka rünnak. Ennusaks kokku maksimaalselt 150 punkti.

Meie valikud:

  • Panathinaikos AH+9.5 (1.93 @ Coolbet)
  • Kokku alla 154.5 puntki (1.94 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds