Jälgi meid

Ennustusvihjed

Los Angeles Lakers vs. Denver Nuggets ennustusvihjed

Läänekonverentsi finaalpaaris alustatakse kohtumistega laupäeva varahommikul. Ei leidunud just palju korvpallifänne, kes oleksid Denverile nii edukat hooaega ennustanud, kuid nüüd on see tõeks saanud ning ollakse valmist ka Lakersil korralik lahing andma.


LA Lakers vs. Denver Nuggets

Laupäev 19. September 2020
Algab: 04:00
Ülekanne: TV3 Sport

Lakersi võit ja alla 212.5 punkti (2.50 @ Coolbet)

Lakers AH-6 (1.8 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhihooajal jäid omavahelised kohtumised 3-1 Lakersi kasuks.
  • Los Angeles Lakers on tabavusprotsendi järgi parim meeskond play-offis.
  • Denver Nuggets on play-offis keskmiselt mängu kohta visanud 106.8 punkti, Lakersi sama näitaja on 114.1

Milliseks antud seeria siis kujuneda võiks? Kihlveokontorite arvates on kindlaks favoriidiks Los Angeles Lakers, kuid eelmises ringis oli seda Nuggetsi vastu ka Los Angeles Clippers, kes edasisi play-off kohtumisi vaatab juba kodust telekast.

Kaks suurt võitluspaari – Lakersi poolelt Lebron James ja Anthony Davis ning Nuggetsil on vastu panna Jamal Murray ja Nikola Jokic. Staarikaliibri poolest on Los Angelese klubi liidrid tummisemad mängijad, kuid Murray ja Jokici x-faktor on samuti fenomenaalne.

Ülejäänud mängijate poolest on Lakersi meeskond natukene kõrgetasemelisem. Rajon Rondo on ennast play-offis taasleidnud, korvi all on võimsust Dwight Howardi ja JaVale McGee näol. Lisaks rünnakul võivad meeskonda heal päeval abistada Kyle Kuzma ja Markieff Morris. Danny Green on võimeline peo püsti panema kolmepunktiviskejoone tagant ning koos Caldwell-Popega rabatakse ka kaitses hirmsasti. Ja loomulikult Alex Caruso, kes teeb täpselt seda, mida vaja.

Denveri poolelt on see kandepind natukene õhukesem. Peale Jokici ja Murray on seni meeskonda rünnakul enim aidanud Michael Porter Jr, Jerami Grant ja Gary Harris. Lisaks tasub ära mainida Monte Morris, Paul Millsap ja Torey Graig. Ülejäänud mängijate mänguaeg jääb juba alla 10 minuti. Viimastes kohtumistes on selle meeskonna eduvõtmeks olnud meelete võitlus kaitses, hingestatus ja tiimikeemia.

Esimene panus – Lakersi võit ja alla 212.5 punkti. Los Angeles klubi on kõvasti värskem. Nad on pidanud play-offis vaid 10 kohtumist Nuggetsi 14 vastu. Lisaks on Lakersi liidrite keskmised mänguminutid selgelt madalamad Nuggetsi liidrite omadest.

Kui Clippersi vastu oli Nikola Jokicil üsna mugav toimetada, sest vastasel ei olnud korralikku suurt meest kaitsesse vastu panna, siis Lakersil on see mängija Anthony Davise näol olemas. Denver on ainult siis Lakersi vastu edukas, kui mõlemad nende staarid õnnestuvad ja lisaks on vaja toetust ka kellegilt kolmandalt nt. Porter JR.-ilt. Tõenäoliselt suudab Lakers vähemalt ühe Nuggetsi liidri rünnakul maha võtta ja see on ka võiduvõti.

Esimeses kohtumises ootaks kindlasti ka madalaskoorilist kohtumist. Mõlemad meeskonnad suudavad kaitses näidata kõrget taset. Samuti on mängutempo muutumas tähtsates kohtumistes aina aeglasemaks ja viskevalik kaalutletumaks.

Teine panus – Lakers võidab kohtumise vähemalt 6 punktiga. Suuresti põhjustel, mis sai juba eelpool nimetatud. Lakers on selle paari favoriit ja neil on rohkem käike, kuidas mängu enda kasuks kallutada. Täpseks lõppskooriks ennustaks Lakers 108:98 Nuggets.

Meie valikud:

  • Lakersi võit ja alla 212.5 punkti (2.50 @ Coolbet)
  • Lakers AH-6 (1.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds