Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 80€.


Manchester United vs. Crystal Palace

(19:30 TV3 Sport)

Manchester United avab koduliiga hooaja kohtumisega Crystal Palace´i vastu. Külalismeeskond võitis enda esimeses kohtumises Southamptonit 1:0.

Eelmisel hooajal võitis esimese omavahelise kohtumise 2:1 Crystal Palace ning teise 2:0 Manchester United.

Punaste Kuradite ainus täiendus kahe hooaja vahel on hetkeseisuga Donny van de Beek, keda võiks ka algkoosseisu oodata. Seda enam, et Paul Pogba on alles paranenud koroonaviirusest ning prantslase vormi kohal on küsimärk.

Crystal Palace´l on probleeme kaitseliinis. Nimelt on vigastatud nii Cahill, van Aanholt, Tomkins kui ka Ferguson.

Manchester Unitedil on olnud väga üürike aeg hooajaks valmistuda, kuid klassi poolest peaksid nad selle kohtumise suutma siiski võita. Lõpptulemuse ennustamine on meie hinnangul siiski avavoorudele iseloomulikult natukene riskantne ning seega võiks parim valik kombosse olla hoopis panus, et mõlemad meeskonnad skoorivad.

Manchester Unitedilt on hooaja esimeses kohtumises palju loota kaitses ilmeksimatut esitust ning Crystal Palacel on lihtsalt hetkel kaitseliinis liiga palju vigastusi.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.05 @ Coolbet)


Arsenal vs. West Ham

(22:00 TV3 Sport)

Kõikidele Arsenali fännidele rõõmusõnum – peale esimest vooru on just Londoni klubi koos Leicesteriga Premier League´i liider. Seda ei ole viimastel aastatel just eriti tihti juhtunud.

Esimese vooru esitus Fulhami vastu oli Mikel Arteta meeste poolt veenev. Samas oli vastaseks ka vaid Fulham, kes otsustas tulla kõrgliigasse sama meeskonnaga, millega mängiti aste madalamal.

West Ham lõpetas eelmise hooaja 16. positsiooniga ning kahjuks ei ennustaks neile ka tänavu suuremat edu. Maksimaalselt 1-2 kohta. Suve jooksul ei toodud meeskonda juurde mitte ühtegi mängijat. Avavoorus kaotati 0:2 Newcastlele.

West Ham on kerges kriisis ning neil on üliraske mängugraafik. Arsenal seevastu on Arteta esimesel täishooajal ülimotiveeritud. Meie silmis on Arsenal kohtumise ülikindel favoriit ja seega lisame kombosse valiku, et Arsenal võidab kohtumise vähemalt kahe väravaga. Kui võidab vaid ühe väravaga, siis saab raha tagasi.

Meie valik: Arsenal AH-1 (1.88 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds