Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. KR Reykjavik ennustusvihjed

Valitsev Eesti meister kohtub Euroopa Liiga kvalifikatsioonis valitseva Islandi meistri KR Reykjavikiga. Selle paari võitja läheb järgmises ringis vastamisi Põhja-Iirimaa Linfieldi või Malta klubi Florianaga.


FC Flora vs. Reykjavik

Neljapäev 17. September 2020
Algab: 19:30
Ülekanne: ETV 2

FC Flora võit (2.55 @ Coolbet)

Alla 2.5 värava (2.28 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • FC Flora on värava löönud 22 kohtumist järjest.
  • Reykjavik on kõikide liigade peale viimasest kümnest kohtumisest võitnud vaid neli.
  • Kui Flora langes Meistrite Liiga kvalifikatsioonist Suduva vastu penaltiseerias, siis Reykjavik kaotas legendaarsele Celticule 0:6.

Floral on võimalus Eesti klubide eurohooaeg veel mingilgi määral rahuldavale hindele tõsta. Selleks tuleb nüüd häid mänge näidata Euroopa Liiga kvalifikatsioonis. Võimalused selleks on üsna soodsad, sest Reykjaviku näol on tegemist mängitava vastasega.

Islandi klubi asetseb koduliigas peale 12. vooru teisel positsioonil. Terve liiga peale on endale lastud lüüa kõige vähem väravaid, kuid samas ollakse ka ise väravate löömises kerges hädas – resultatiivsuselt alles kaheksas meeskond liigas.

Sarnaselt FC Floraga on meeskond komplekteeritud suuresti kohalikest palluritest. Täiendusteks vaid üks Taani ründaja ja Salvadori poolkaitsja.

Premium Liiga liider Flora on suuremast vigastusetondist üle saanud ning hetkeseisuga peaksid kõik põhitegijad olema võimelised vähemalt koosseisu kuuluma.

Esimene panus – FC Flora võit. Kihlveokontorid peavad Eesti klubi võiduvõimalusi täpselt võrdseteks Islandi meistri omadega. Meie hinnangul on need ikkagist kergelt Flora kasuks.

Vassiljev, Kreida, Kuusk, Sappinen, Igonen, Kallaste, Sinyavskiy – kõik mehed, kes on saanud ennast ka koondises proovile panna ning sellist kogemust ei saa alahinnata. Islandi mängijate kvaliteet ja mängutempo ei tule kindlasti üllatusena ning pigem võivad hoopis Islandi mehed jääda hätta Flora kvaliteediga.

Märkimata ei saa jätta ka koduväljakueelist. Publikut küll tribüünidele ei lubata, kuid Islandi klubi on pidanud reisima ning peab mängima enda jaoks uuel staadionil.

Teine panus – kokku alla 2.5 värava. Ennustaks madalaskoorilist kohtumist. Lisaks sellele, et Islandi klubi edu sel hooajal on põhinenud suuresti kaitsele, on kohtumises mõlema klubi jaoks mängus väga palju ja vaevalt kumbki peatreener julgeb väga riskeerima hakata.

Võiks oodata sarnast mängupilti Flora eelmise eurosarja kohtumisega Suduva vastu, kuid seekord võiks rohkem domineerivamaks pooleks olla Eesti meeskond.

Lõppskoori ennustus: Flora 2:0 Reykjavik

Meie valikud:

  • FC Flora võit (2.55 @ Coolbet)
  • Alla 2.5 värava (2.28 @ Coolbet)
  • Täpne lõppskoor Flora 2:0 Reykjavik (15.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 51€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds