Jälgi meid

Ennustusvihjed

Colombia vs. Tšiili ennustusvihjed

Lõuna-Ameerika MM-valiksarjas kohtuvad Colombia ja Tšiili näol põnevusmängus omavahel kaks meeskonda, kes Katari suunas üsna vaevaliselt liikumas. Võit ja kolm punkti kuluks mõlemale marjaks ära, aga kumb selleni jõuab, kui üldse?


Colombia vs. Tšiili

Reede 10. September 2021
Algab: 2.00
Ülekanne: viaplay.ee

Viik (3,60 @ Coolbet)

Kokku alla 2 värava (2,17 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtuvad 43. korda: Tšiilil on 15 võitu, Colombial 10.
  • Colombia on Lõuna-Ameerika valiksarjas viimasest kaheksast kodumängust saanud vaid kaks võitu.
  • Tšiili saldo peatreeneri Martin Lasarte käe all on kaks võitu, viis viiki, kolm kaotust.

Colombial on kaheksa vooru järel kirjas vaid kaks võitu ja kümme punkti ning hetkel on Kohvikasvatajate kurss MM-valikturniiri play-offi suunas. Tšiilil on ainult üks võit ja seitse punkti ning koondist ähvardab teine järjestikune maailmameistrivõistluste finaalturniirilt puudumine.

Meeskonnad kohtusid esimest korda juba üsna valikturniiri alguses ning Santiagos nähti väga vägevat heitlust, kus mõlemad satsid said mängu juhtida ja mis kulmineerus Radamel Falcao dramaatilise lisaminutite 2:2 viigiväravaga.

Tšiili alistas pärast seda mängu Peruu 2:0, aga sealt edasi on koondis valikmängudes viis matši võiduta olnud. Colombia lood ei ole väga palju paremad – endale on saadud üks võit.

Colombia on hetkel mängimas ilma James Rodriguezita ning tuntumatest tegijatest on veel puudu Luis Muriel, Duvan Zapata ja Yerry Mina. Tšiilil puudub valikust Alexis Sanchez ning koondise kõigi aegade paremuselt teine väravakütt Eduardo Vargas ei saa Barranquillas platsile joosta mängukeelu tõttu.

Esimene panus – Viik. Mullu oktoobris tehtud 2:2 märgib juba neljandat järjestikust viiki nende meeskondade vahel ja viimase seitsme vastasseisu jooksul on ainult korra suudetud võitja välja selgitada. Mõlemad on kõvasti kvaliteedis järgi andnud erinevate puudujate tõttu ja mänguvorm on ka selline, et lihtsalt ei olda suutelised mänge võitma.

Teine panus – Kokku alla 2 värava. Eelmises omavahelises matšis mindi üsna hulluks ära, ent enne seda olid meeskonnad teinud kolm järjestikust väravateta viiki. See eelmine kohtumine on ka viimase kuue matši peale ainus kord, mil need meeskonnad üle kahe värava kombineerinud. Lisaks tuleb mainida, et Tšiilil on väravatega üldse väga hapud lood – meeskond on neli mängu järjest nulli peale jäänud.

Meie valikud:

  • Viik (3,60 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2 värava (2,17 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 180€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds